4 знаки Зодіаку, від яких любові на все життя чекати не варто

Давайте поговоримо про найголовніше почуття – про кохання. Проте не всім знакам Зодіаку воно є доступним. Багато хто зовсім не може любити і дарувати це почуття своїй другій половинці.

Овен

Цей знак практично ніколи не відчуває такого почуття. На початку стосунків у нього, може, і виникає іскра, але все це дуже швидко зникає та тане, як тільки Овен заволодіває повністю своїм партнером. Овни, здебільшого, скупі на емоції. Все в їхньому житті йде за розкладом і з вигодою для них самих. Однак це не означає, що вони не дбають про своїх близьких.

Рак

Прекрасний співрозмовник, уважний та оригінальний у всьому, але ніколи не може зупинитись на одній дамі. Він може жити з однієї, мріяти про іншу, а подобатися може третя. Раки непостійні та вітряні. Головний для них критерій – це свобода. Відносини їм цікаві, але без зобов’язань, тому чекати від них любові на все життя все ж таки не варто.

Терези

Єдине кохання на все життя для Терезів — це робота. У ньому він розчиняється повністю, проте інше просто додається. Якщо їхнє особисте життя заважатиме роботі, то вони оберуть, швидше за все, роботу, ніж відносини. Якщо ваш чоловік – Терези, йому краще просто постійно, але спокійно нагадувати про себе, тому що так, як захоплюють його справи, його нічого не захоплює.

Водолій

Не вміють визнавати помилки, норовливі. Домагаються цілей будь-якими способами. Партнер набридає Водоліям дуже швидко, і вони з легкістю забувають про його існування. Завоювати Водолія практично неможливо через багатоликість їхньої натури. Одночасно вони можуть бути з гарним і поганим настроєм, любити і ненавидіти, ось тільки тому вони не можуть зациклитися на одному. З іншого боку, вони вірні та віддані друзі, хоча до кохання це вже не має прямого відношення.