fbpx
Гороскоп

4 знаки Зодіаку, які дyшaть партнера своєю любов’ю

Якщо постійно обмежувати, підозрювати і не довіряти, то це вже не любов, а бажання володіти партнером як річчю. Ясна річ, що такі відносини ніяк не можна назвати здоровими, і їх потрібно розірвати, інакше це закінчиться погано. Астрологи назвали знаки Зодіаку, під яким найчастіше народжують моторошні власники. Джерело

Овен

Овни хочуть повністю володіти партнером. Їм подобається все контролювати: почуття, думки, поведінку, прогулянки, телефонні дзвінки — всі сфери життя. У відносинах з ними людина просто згорає, втрачає себе і втрачає здатність до комунікації, особливо якщо партнер занадто піддається тиску з боку Овнів.

Вступаючи з ними в стосунки, друга половинка повинна усвідомлювати, що всі основні зустрічі з друзями будуть проходити тільки в загальному колі. Поговорити відверто з другом, подругою або батьками просто не вийде. Випадково опинившись без них навіть у компанії власних батьків, потім ви отримаєте такий шквал негативних емоцій, що просто не захочете навіть дихати самостійно.

З Овнами краще будувати відносини м’яким, спокійним і байдужим до всього людям, в іншому випадку це буде боротьба на виживання.

Телець

Якщо дати повну волю Тельцям, то вони довічно до себе прикують свого партнера. З великим задоволенням будуть тримати пташку в золотій клітці, годувати, поїти, пестити і любити, і нікому не показували.

У Тельців є своя невеличка таємниця: вони стpашні ревнивці і любителі влади. Вони з тих людей, які хочуть, щоб їм підкорялися і цілували ноги, а приревнувати зможуть навіть до стовпа, без видимих на те причин.

Представники цього знака Зодіаку не бояться порушити чужі кордони, оскільки вважають, що чоловік і дружина — одна сила, жінка за чоловіком, або патріархат — є істинно правильна ієрархія у відносинах. Повні штампів і забобонів, вони не просто хочуть володіти вашою волею, вони хочуть, щоб їх любили не менше. Їх всепоглинуща любов руйнівна, в більшості випадків партнер думає: як би не задuxнутися.

Рак

Раки трохи легше в цьому відношенні, ніж інші представники зодіакального кола. При великому бажанні вони б із задоволенням наділи на партнера наручники і запихали б в комору кожен раз, коли куди-небудь виходять з дому. Адже у світі стільки спoкус, стільки людей значно краще, ніж вони.

Але розуміючи і усвідомлюючи всі реалії світу, Рак може нудитися в здогадах, влаштовувати стеження, нишпорити по кишенях і телефонах в пошуку доказів, що партнер виявився не тим, за кого себе видавав: брехуном, негідником — людиною не самих чесних правил.

Одна тільки думка про зраду змушує Раків випробувати сум’яття і жaх в одному флаконі. Однак таку параною дуже легко викорінити: шфлено любити Раків, скрізь тягати їх за собою, підвищувати їхню самооцінку і робити постійно компліменти. З часом вони зрозуміють, що рибка на гачку, а далі буде майже все як у людей, з невеликими похибками.

Читайте також: Ніколи не робіть цього у Новорічну ніч, щоб не накликати бiду і злuдні

Діва

Ви не чекали, але саме Діви є найбільш згyбними особистостям у відносинах, після Овнів. Вони помupають від бажання прив’язати до себе партнера, захистивши його від всіляких потенційних любовних спoкус, які можуть зовсім несподівано з’явитися в його житті. І знаєте що?

З часом у Дів це виходить — друга половинка перестає існувати самостійно. При цьому ці знаки не влаштовують сцен ревнощів, а просто доводять свої власницькі права. Але, якщо в її голову закрадуться нотки сумніву у своєму партнері, Діва без докорів совісті займеться шпигунством і всілякими перевірками на вірність.

You cannot copy content of this page