4 знаки Зодіаку, які мають дар віщування і їм частіше за інших сняться пророчі сни

Зазвичай віщі сни сняться з четверга на п’ятницю, але представникам чотирьох Знаків Зодіаку вони можуть снитися і в інші дні тижня. Експерти стверджують, що це може відбуватися в день народження, в п’ятницю тринадцятого, а також в будь-які дні сили, коли зірки і планети налаштовані максимально сприятливо. Джерело

Овен

Овни – типові представники стихії Вогню. Точніше, вони є найяскравішими «вогняними» людьми. Їх енергетичний фон дуже сильний, але в той же час вкрай стабільний. Це означає, що вони можуть бачити віщі сни в будь-який день тижня, місяця і року.

Поява таких снів непередбачувана, а їх зміст стосується більше якихось оточуючих подій, а не особистого життя Овнів. Представники цього Знака добре вміють прогнозувати спільне майбутнє. Багато в чому це можливо завдяки їх снам і найпотужнішій інтуїції.

Діва

У Дів віщі сни приходять тільки в тому випадку, якщо вони знаходяться в дуже складній ситуації. Кожному з нас потрібно час, щоб прийти в себе після важкої проблеми. У Дів в такому випадку відкривається енергетичний канал, по якому зірки і планети починають живити їх творчою енергією.

Діви у віщі сни передбачають власне майбутнє, але часом їх зміст настільки складно розшифрувати, що для цього потрібно якийсь час. Діви мудрі, й іноді через сни планети допомагають їм налаштуватися на потрібний лад. Це теж свого роду віщі сновидіння, але вони показують не те, що буде, а те, чого краще уникати.

Скорпіон

Недарма Скорпіонів називають таємничими людьми. Деякі вважають, що Скорпіони можуть у снах зв’язуватися з пoтойбiчним світом і навіть бачити те, що відбувається в даний момент з кимось із знайомих. Експерти радять представникам цього Знака підвищувати свою енергетику і ретельніше аналізувати свої сновидіння.

Ці люди належать до стихії Води, а вона завжди підвищує інтуїцію. Вона ж і провокує появу у Скорпіонів віщих снів.

Читайте також: Гороскоп на 8 жовтня: це буде день розширення горизонтів і нових можливостей

Водолій

У Водоліїв дуже неординарний і вкрай потужний інтелект. Їх передчуття дуже сильнi. Ці люди завжди знаходяться в епіцентрі різних подій, через що вони не по роках мудрі і не з чуток знайомі з людськими вадами, слабкостями, проблемами.

Їх сни – це відображення їх розуму, питаннях куточків свідомості, які часто прокидаються під час відпочинку. Водолії часто бачать віщі сни, що стосуються їх роботи, бізнесу, любові. Нерідко у снах до них приходять нові ідеї. Відмінний приклад цього – Дмитро Іванович Менделєєв, який уві сні побачив, яким чином варто розташувати всі елементи періодичної таблиці. Він теж був Водолієм.