4 знаки Зодіаку, які можна почесно назвати найкращими водіями

Можна з упевненістю сказати, що знак зодіаку здатний охарактеризувати людину та її схильності до тих чи інших здібностей. Це справедливо і для вміння керувати транспортним засобом.

Чи зможете ви водити машину чи ні – здебільшого, залежить від вас. На це впливає чимало факторів, таких, як бажання вчитися, відповідальність, уважність. Незважаючи на це, згідно зі статистикою за кількістю aвaрійнuх ситуацій великої австралійської cтрaховoї компанії, кращими водіями є кілька знаків зодіаку.

4 місце Діва
Спокій і самовладання, які притаманні цьому знаку, допомагають не нервувати за кермом в будь-яких, навіть самих непередбачених ситуаціях на дорозі. А педантичність і любов до дисципліни – не дозволяють порушувати правила дорожнього руху. Комбінація таких факторів робить Дів відмінними водіями!

3 місце Стрілець
Сильна сторона Стрільців – вміння добре орієнтуватися в часі і просторі. Вони завжди знають, як вибрати оптимальний маршрут, що не наштовхнутися на пробки, приїхати вчасно і уникнути ДTП.

Читайте також: 5 найбільш нещасливих знаків Зодіаку, які постійно зiштoвхyються з труднощами

2 місце Скорпіон
Представники цього знака вміють відмінно концентруватися за кермом. Вони не відволікаються на сторонні речі. Але, навіть якщо щось привернуло їхню увагу – вони ні на секунду не забувають про процес керування транспортним засобом.

1 місце Козеріг
Про терпіння й обережності цих людей ходять легенди. «Холодна» голова, розважливість роблять їх водіння найбезпечнішим і водночас не дратує інших учасників дорожнього руху. Більш того, Козероги вкрай завбачливі – у них завжди знайдеться запас технічних рідин, інструменти, запасна шина, а документація і страховка завжди будуть в порядку.

Джерело.