fbpx

4 знаки Зодіаку, які можуть у 2022 році зустріти кохання на роботі

Телець

Відомий серцеїд. Любить ловити на собі закохані погляди та крутити голови всім підряд. Захоплено грає в амурні ігри на роботі.

Йому лестить підвищена увага колег та керівництва. Астрологи не виключають, що саме з безневинних офісних загравань народиться справжнє почуття.

Скорпіон

Зітканий із протиріч та загадок. Крутить безліч любовних романів і не уявляє себе на самоті. Чим недоступніший об’єкт, тим сильніше розпалюється інтерес цього знаку. Особливо привабливі для нього колеги по роботі.

Дивовижний симбіоз заборон, професійних обов’язків і палких почуттів розпалює його запал і зводить з розуму. Можливо, саме таємні стосунки стануть початком великого кохання.

Стрілець

Службовий роман – що може бути найкращим! Знак щиро захоплюється перспективою знайти другу половинку “не відходячи від каси”.

Навіщо ходити на край світу у пошуках справжнього кохання, коли можна зустріти справжнє почуття за сусіднім робочим столом.

Стрілець з радістю витратить на своє задоволення і вирушить на пошуки чергових екстремальних вражень.

Овен

Справжній генерал у світі романтики. Його неможливо не помітити. Привертає увагу і викликає цікавість усюди, де з’являється.

Неймовірно доброзичливий, привабливий і усміхнений. Схиляє себе і закохує з перших хвилин спілкування. Використовує всю силу чарівності під час розмови, що призводить до зародження палких почуттів.

Колеги готові впасти до його ніг та влаштовувати справжні баталії за його увагу, але знак віддасть серце лише найдостойнішому.

You cannot copy content of this page