fbpx

4 знаки Зодіаку, які не розуміють, що таке романтика

Не всі знають, що таке романтичні вчинки. У список «найромантичніших знаків Зодіаку» входять ті, хто не може відкрито проявляти почуття, турботу і ніжність. Вони не нагородять своїх партнерів гарячою любов’ю, романтикою і неймовірною чуттєвістю, які можна прочитати на сторінках жіночих романів.

Водолій

Представників цього знаку кидались в крайнощі. Йому або зовсім байдуже до свого партнера, або хоче відвести його в РАЦС. Він або заносить свою другу половинку в чорний список, або просто тоне в океані кохання.

Якщо представник цього знаку серйозно поставиться до своєї другої половинки, він обов’язково запально висловить свої почуття, намалює її портрет або навчиться грати її улюблену пісню на фортепіано. Якщо це сталося, значить, партнер став справжнім натхненником і музою. Водолій докладе всіх зусиль, щоб показати, наскільки важливий для нього партнер.

Близнюки

Підопічні Меркурія дотримуються думки доктора Хауса: «Всі брешуть». Самі представники цього знаку дуже підступні обманщики, яким ні в якому разі не можна довіряти. Щоб вижити, Близнюки можуть зробити все. При цьому вони будуть абсолютно байдужі до думок і почуттів оточуючих. Представникам цього знаку дуже важко відкритися новим знайомствам, тому що, безсумнівно, всі люди хочуть заволодіти ними, що всі справжні егоїсти. У них може бути багато романтичних поривів, але вони не зможуть їх виконати. Вони не можуть показати свою любов, і в результаті виникають романтичні стосунки.

Овен

Представники цього знаку хотіли б відвідати Нью-Йорк або здійснити романтичну прогулянку при місячному світлі з коханою людиною. Але навіть якби їх катували, вони б не зізналися. Для них дуже важлива незалежність, тому вони не хочуть показувати свою чуттєвість. Підопічні Марса відчайдушно хочуть виглядати цинічнішими, ніж є насправді.

Таким чином вони хочуть захистити себе від болю та емоційного виснаження. Овни дуже чуттєві, але як тільки розмова переходить на романтику, їх інтерес миттєво випаровується. Вони категорично не сприймають стандартні способи вираження любові. Вони намагаються робити те, що їм подобається, але не завжди мають сміливість це зробити. Представники цього знаку можуть бути імпульсивними і робити романтичні речі, які можуть здатися нещирими з боку.

Козеріг

Підопічні Сатурна справжні романтики, але дуже і дуже замкнуті. Представники цього знаку ніколи не стануть публічно визнавати свої почуття, але коли вони помічають, що у їхнього партнера був поганий день, вони надсилають втішне повідомлення.

Козероги із задоволенням принесуть улюблені ласощі або приберуть страви зі столу, якщо помітять, що їх друга половина дуже втомилася. Їх турбота нескінченна, але щоб це побачити, потрібно звернути увагу на всі деталі. Представники цього знаку категорично не витримують тиску. Вони вважають, що всі нудні речі, які робляться разом, є найромантичнішими.

You cannot copy content of this page