4 знаки Зодіаку, які ніколи не виконують своїх обіцянок. З ними краще не мати справи

Ось ті знаки Зодіаку, які багато обіцяють, але нічого не роблять, про них розповімо нижче:

Близнюки

Близнюки будуть давати обіцянки, щоб розташувати до себе людей, але насправді вони не мають наміру виконувати їх. Розум Близнюків дуже неспокійний, тому вони можуть просто забути про свої зобов’язання. У будь-якому випадку, Близнюки далеко не завжди тримають своє слово. Джерело

Представники цього знака також відомі своєю лукавість. Такі люди зроблять все, щоб справити приємне враження. Вони дадуть будь-яку обіцянку, щоб показати свою надійність, але не чекайте, що вона буде виконана.

Терези

Терези не виконують свої обіцянки, тому що їм не подобається, коли на них чинять тиск або заганяють у кут. Терези досить податливі, тому під натиском обставин або сильної особистості вони можуть багато наобіцяти. Але, поміркувавши на свіжу голову, під поважним приводом вони нерідко відмовляються від необдуманих слів.

Їм потрібно зважити всі шанси «за» і «проти», перш ніж піти на практичні кроки. Терези можуть безкорисливо допомогти кращому другу, а всім іншим залишається лише сподіватися. На щастя, представники цього знака обіцяють не так часто, бо розуміють, що ймовірність виконання обіцяного мінімальна.

Стрілець

За своєю природою Стрілець дбає лише про дві речі: про себе і про те, щоб сподобатися оточуючим. Немає сумнівів у тому, що він може бути відмінним другом, але не ціною виконаних запевнень. Стрілець завойовує вашу любов своєю відкритістю і життєлюбством, але виконувати обіцяне не його стиль.

Риби

Риби не виконують своїх обіцянок, тому що вони завжди трохи відірвані від реальності. Вони більше думають про те, що станеться в майбутньому, і проживають своє краще життя, витаючи в хмарах.

Читайте також: 6 вчинків, яких ніколи не пробачить чоловікові жодна жінка, яка себе поважає

Хоча Риби хочуть виглядати людьми, що заслуговують довіри, зобов’язання дуже пригнічують їх. Виконання обітниць — ще одна річ, коли цей знак Зодіаку відчуває себе не у своїй тарілці. Це головні зрадники Зодіаку. Почувши з вуст Риби «Я буду любити тебе до труни», сприймайте це швидше як «Я зраджу тебе при першій зручній нагоді».

Словом, як ви зрозуміли, обіцянки з боку представників цих знаків потрібно сприймати з певною часткою скепсису. Але взагалі майже всі ми коли-небудь не тримаємо свого слова.