4 знаки Зодіаку, які проти офіційного шлюбу

Не всі чоловіки і жінки мріють про пишну весільну церемонію і хочуть скоріше опинитися в шлюбній пастці зобов’язань.

Їм простіше жити в цивільному шлюбі або взагалі по різних квартирах, нікому не бути зобов’язаним, не нести відповідальності, а просто насолоджуватись почуттями і відносинами. Джерело

Іноді партнери бояться, що після весілля життя круто перевернеться, а коханий або кохана виявиться не тим, ким є насправді.

При бажанні можна знайти ще 1000 причин для виправдання: «чому я проти шлюбу». Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку народжуються противники офіційного шлюбу.

Близнюки

Близнюки бояться втратити свою свободу, вони хочуть зберегти особистий простір від «сторонніх», хоч і коханих людей. Ці знаки прекрасно розуміють, що шлюб — означає необхідність підлаштовуватися і приймати звички іншого партнера, але чому Близнюки повинні це робити?

Їхній будинок — їхні правила, навіть у чужому будинку — їх правила, а по-іншому бути і не може. Крім того, у них дуже насичене життя, Близнюків постійно не буває вдома, а після важкого дня їм просто хочеться потoнути в книзі і ванні, а партнер буде тільки заважати.

Вони не проти регулярних зустрічей і постійних ночівель один в одного, але ні про яке заміжжя і мови бути не може, і не важливо, що їм скоро стукне 40.

Представники цього знака Зодіаку можуть погодитися на шлюб тільки в тому випадку, якщо вони будуть жити у великому будинку, де дотримується особистий простір кожного, без вторгнень в особисте життя, що практично неможливо.

Стрільці

Стрільцям непогано просто жити разом, особливо якщо у них сильна любов до партнера, вони прикували його наручниками до батареї і закрилися на сім замків, так би і жили.

Їм не потрібне весілля, оскільки вони бачать це свято як безоплатний день їжі і веселощів, вони не готові за це платити. Тим більше, якщо попадеться хто-небудь, хто забере другу половинку прямо з-під вінця, це ж буде справжня трагедія.

Однак насправді багато Стрільців не прив’язують себе до обручки тільки для того, щоб не втратити пpистpасть і агoнію, яка їх окрилює. У шлюбі вони звикнуться з думкою, що це їх “доля”, прикута практично навіки, і всякий сенс у відносинах для Стрільців загубиться.

Водолії

Астрологи вважають, що Водолії не хочуть шлюбу з тієї причини, що самі не знають, чого хочуть: їх поведінка дуже мінлива. Але вони не є затятими противниками, швидше хочуть для початку зробити все так, щоб умови для життя у шлюбі були слушними.

Тим більше Водоліям підвладні серйозні стосунки. Вони можуть спокійно проживати всі моменти радості і прикрості з партнером.

Але тут відразу розкривається темна сторона цих знаків, може з’явитися хтось краще, і почуття до нього будуть сильніше в рази, в такому випадку Водолій зможе просто піти, а не збирати гроші на судові процеси по розлученню. І, звичайно ж, не варто забувати, що це все-таки обмеження, які може накласти друга половинка, а як заведено вважати, шлюб дає такі права.

Читайте також: Яким буде 2020 рік для різних знаків Зодіаку, чим порадує і які сюрпризи принесе

Овни

З Овнами в шлюб потрібно вступати тільки самовідданим людям, які не бояться принижень, вічних ляпасів і зрад.

Тому, напевно, навіть і не погано, що Овни з більшої частини свого життя інфантильні, тому і в 60 років вони можуть бути не готові до шлюбу.

При цьому якщо у них є своя вигода, то вони можуть на наступний день побігти в ЗАГС і вимагати розписатися з об’єктом зітхання негайно.

Овни наділені внутрішнім егоїзмом, а шлюбні відносини ж обіцяють поважати і любити ще одну людину, що для них в принципі неприйнятно.