4 знаки Зодіаку, які спокійно можуть прожити на самоті

Рак

Раків справедливо можна зарахувати до цього списку. Адже хто, як не вони, усім серцем і душею схильні до цього стану.

Порція самотності на сніданок, обід та вечерю, а краще ще іноді перед сном – саме такої політики дотримується цей представник водного знаку. І Раків анітрохи не бентежить така їхня серйозність щодо цього дивного факту.

Та й що хороше може бути на самоті? А Рак завжди негайно відповість на це питання, намагаючись привести гору вагомих аргументів на свій захист і довести свою правоту – і в нього це вийде.

Самотність для Рака – це ковток свіжого повітря, гостра потреба, на самоті криється вся сила та вся могутність Рака. Робота, відпочинок – Рак чудово і з тим, і з іншим впорається, коли він буде наодинці із собою: і розважить себе сам, і сам себе організує та підготує до продуктивного робочого дня.

Діва

Цей знак сузір’я часто відносять чи не до замкнених і смирних знаків зодіакальної групи. Не означає, що вони свідомо прагнуть перебувати у стані самотності, зовсім немає.

Для Дів самотність – не найкритичніший момент у житті, а лише привід зайвий раз усамітнитися, зупинитися і спокійно упорядкувати голову та думки. Пари днів зазвичай вистачає їм, щоб повністю відновити сили та знову рухатися далі.

Що стосується робочих моментів, то Дівам подобається перебувати в невеликому суспільстві колег, а краще в компанії одного себе коханого – великі колективи не спокушають Дів, а тільки лякають і відштовхують.

Телець

Тельців часто порівнюють із Раками. Представники цих двох знаків дуже схожі між собою – і це не дивно. Для цього земного знаку самотність – джерело сили та натхнення, якась форма віддушини. Гучні компанії – не їхня історія.

Великому скупченню людей, нехай і знайомим представникам, Тельці віддадуть перевагу сімейним вечорам або скромному проведенню в компанії в особі себе однієї, або тієї людини, яка готова це з ним розділити. Для Тельців самотність – це не тортури, а чудова можливість побути наодинці з думками та вирішити всі нагальні проблеми.

Риби

Риби мають усі підстави по праву перебувати у цьому списку любителів самотності. Цей водний знак не прагне самотності як такої.

До речі, Риби комфортно себе почувають у компанії друзів або хороших знайомих і з радістю віддадуть перевагу подібному виду відпочинку, але при цьому й самотній стан їм не чужий. Іноді інтровертна душа Риб все ж таки виривається назовні, і тоді самота може не на жарт їх поглинути.