fbpx

4 знаки Зодіаку, яким найчастіше зраджують партнери

Козеріг

Козеріг – не найекспресивніший знак у плані прояву почуттів. Він завжди зосереджений на роботі та статусі і може не задовольняти емоційні потреби більш темпераментних та спонтанних партнерів.

Поки Козеріг нескінченно працює і їздить по відрядженнях, його друга половинка пригледить когось більш запального та готового дарувати час, увагу та почуття щедріше.

Якщо Козеріг почне здогадуватися про зраду, його схильність завжди бути стриманим поставить його в глухий кут. Він зовсім загубиться у роботі, почне нові проекти та поставить нові цілі. Насправді ж він зазнає болю, але не видасть.

Згаюючи час роботою, він розмірковуватиме, що призвело до такого сумного результату. Є шанс, що щирі вибачення можуть змусити Козерога дати другий шанс кривднику, якщо воно того варте.

Рак

Рак може довго терпіти зради від людини, до якої він сильно прикипів.

Він не виплесне злість відкрито, а плакатиме, закриватиметься в собі та ігноруватиме зрадника, а потім знову прощатиме його. Це не додає великого почуття відповідальності маніпуляторам та зрадникам, а швидше заохочує їх.

Терези

Терези – романтичний знак, що живе для кохання і схильний підлаштовуватися під інших. Думка оточуючих їм важлива. Вони люблять балувати коханих і потурати їм, заплющуючи очі на їхні недоліки, тому почуттями Терезів часом маніпулюють.

Якщо вони потрапляють під зрадуи, їм може знадобитися деякий час, щоб залікувати душу, але потім вони повертаються до нормального життя, знову знаходять довіру до людей, але намагаються уникати кривдника. Якщо ж зрадник щиро розкається і порозуміється, Терези можуть вибачити зраду.

Риби

Риби живуть у світі фантазій та емоцій, тому можуть переплутати реальність із картинкою у себе в голові. Вони також не дуже продуктивні у побуті.

Поки Риби плавають у морі своїх почуттів і літають у хмарах, їхні партнери можуть знайти більш прямолінійну та матеріально стабільну заміну без емоційних складнощів, а Риби, можливо, і відчують, що щось не так, але довго заперечуватимуть, щоб не руйнувати свій “ідеальний” світ. Ось тільки якщо йому судилося звалитися, він все одно звалиться і застане Риб зненацька.

You cannot copy content of this page