4 знаки Зодіаку, яким травень принесе неприємності та випробування

Для одних знаків Зодіаку травень стане по-справжньому успішним та щасливим, а іншим загрожують невдачі та серйозні проблеми. Причому чорна смуга торкнеться і кар’єрної ниви, і особистого життя.

Лев

Перед Левами у травні стане складний вибір, і їм доведеться серйозно постаратися, щоб знайти баланс між особистим життям та роботою. Представники цього знаку Зодіаку можуть зіткнутися з нерозумінням партнера. Астролог попереджає, що стосунки можуть бути затьмарені докорами та скандалами. Ситуацію виправити можна, але головне – робити будь-які кроки, а не уникати проблем.

Діва

Представники цього знаку Зодіаку можуть мати справу з провокаціями з боку недоброзичливців. Але астролог радить Дівам тримати себе в руках, інакше на них може чекати нищівний провал. Мудрість і спокій – головні друзі Дів у травні.

Скорпіон

Астролог радить Скорпіонам тримати вухо гостро. Справа в тому, що вони можуть зіткнутися із зрадою чи обманом. Нерозуміння можуть виникнути і в сім’ї, тому доведеться піти на компроміси.

Водолій

На шляху Водоліїв можуть потрапити шахраї, тому слід бути максимально пильним, щоб не дати себе обдурити. Краще відмовитися від сумнівних угод та авантюр. Астролог попереджає, що наприкінці місяця можуть нагрянути непрохані гості.