4 знаки Зодіаку, яким усміхнеться удача у вересні і будуть усі шанси розбагатіти

Кожному з нас хочеться стати багатшими і успішнішими. Всі ми сподіваємося на те, що зірки подарують нам більше фінансової удачі, але лише деяких з нас чекає це в вересні.

У вересні ослабне енергетика Меркурія – фінансового та інформаційного покровителя людей. Саме тому найуспішнішими будуть ті з нас, чиє біополе найменше пов’язане з цією планетою.

Рак

На Раків Меркурій діє вкрай слабо. Астрологи зазначають, що Раки стануть більш спокійними і зібраними через перебування цієї планети в Терезах. У зв’язку з ослабленням Меркурія і подальшим ослабленням Венери астрологи радять Ракам зайняти вичікувальну позицію. Всесвіт точно дасть їм можливість вистрілити з новою ідеєю або просто дасть їм дуже сильну мотивацію до роботи.

Скорпіон

Меркурій спотворює інформаційні потоки, але Скорпіонам це не зашкодить. Їм на допомогу прийде потужна вроджена інтуїція, яка не раз врятує їх від фіаско і підкаже дорогу до фінансового щастя. У той час, як абсолютній більшості знаків доведеться ламати голову над вирішенням проблем, у Скорпіонів вже буде готове рішення – просто необхідно буде прислухатися до внутрішнього голосу, щоб почути відповідь на питання, що цікавлять.

Стрілець

Стрільці – це люди, які можуть успішно адаптуватися абсолютно до всього. Будь-які поточні умови їх влаштовують. Що стосується Меркурія, то він не зможе вивести їх з рівноваги, а якщо і зможе, то фінансово це майже ніяк на Стрільцах не позначиться. Якщо у когось і будуть грошові втрати у вересні, то точно не у них. Вони зможуть обернути всі зміни собі на користь.

Риби

На Риб Меркурій взагалі ніяк не вплине. У той час, як він сповільнить всіх інших людей, Риби зможуть вибрати вдалий момент для діяльності. Це може бути все, що завгодно: робоча активність, а найголовніше, купити, просувати ідеї. У той час, як інші будуть сумніватися, Риби зможуть рухатися вперед семимильними кроками. Удача прийде до тих, хто діє, а не чекає біля моря погоди. Рибам необхідно взяти всю свою волю в кулак і зробити вирішальний ривок до перемоги. У цих людей є реальні шанси збільшити заробіток.