4 знаки Зодіаку, яким вдасться у листопаді вхопити удачу за хвіст і здійснити свою мрію

Листопад обіцяє бути проблемним для багатьох знаків Зодіаку. За словами астрологів, в цьому місяці нас чекає повна зміна енергетики та емоційного фону. Але деяким щасливчикам зірки дозволять реалізувати все, що було задумано.

Щоб успіх не обійшов стороною, досить дізнатися, яка планета вам протегує і використовувати її вплив по максимуму. Джерело

Скорпіон

Листопад принесе Скорпіонам удачу, особливо в тому, що стосується взаємин, зміцнення зв’язків і контактів. В особистих справах представники цього сузір’я досягнуть успіху більше за інших, адже на їхньому боці будуть відразу кілька космічних об’єктів: Сонце, Меркурій і Марс. Можна зайнятися роботою над собою, самоосвітою і пошуком свого призначення.

Скорпіонам також пощастить у всьому, що стосується грошей. Громадська, фінансова та ділова сфери будуть рясніти можливостями, і чим більше зусиль буде докладено, тим швидше прийде успіх.

Стрілець

Максимально вдалий місяць чекає представників цього Знака. Планети-заступники – Юпітер і Венера – порадують своїм перебуванням в сузір’ї Стрільця. Їх позитивний вплив буде відчуватися з перших днів листопада. Астрологи прогнозують Стрільцям удачу в любові, розширення авторитету, щасливі стосунки і вдалі можливості.

Також успіх чекає в справах, пов’язаних з нерухомістю та майном. Це вкрай вдалий час, щоб взяти іпотеку, купити квартиру або ділянку, зайнятися ремонтом або будівництвом. В середині місяця відкриються нові перспективи, і особливо пощастить Стрільцям, які не бояться ризикувати.

Козеріг

Досить спокійний і вдалий місяць чекає Козерогів в силу того, що покровитель-Сатурн протягом листопада зробить кілька хороших аспектів. Важливі теми місяця – нові ідеї та проекти, досягнення намічених цілей, завершення розпочатих справ.

Якщо Козероги давно мріяли змінити своє життя, підкорити кар’єрні висоти або безповоротно закохатися, то не потрібно зволікати: в листопаді багато мрій вийде виконати. Сатурн відкриє всі дороги і дасть карт-бланш.

Риби

Риби проведуть листопад на хвилі успіху. Венера поспішає на допомогу. На початку місяця вона піде по Знаку Стрільця, зміцнюючи енергетику Риб і їх надію на краще. Щоб скористатися всіма вдалими можливостями цього періоду, Рибам варто приділити більше часу своїй освіті і особистісному зростанню. Якщо вони запишуться на якісь курси або тренінги, то обов’язково отримають хороший результат в майбутньому.

Читайте також: Місячний календар – найкращий помічник у пошуках щастя. Він містить важливі рекомендації про те, як вести себе при знаходженні Місяця в різних знаках Зодіаку, щоб уникнути проблем і зберегти удачу

Крім іншого, загостриться інтуїція Риб, тому експерти радять уважніше стежити за підказками долі, запам’ятовувати сни (вони можуть бути віщими) і прислухатися до своїх почуттів. Венера дасть знак, який дозволить знайти свій шлях або повернутися на нього.