4 знаки Зодіаку, яким завжди заздрять оточуючі

Близнюки

Пурхають по життю, ні про що не думають, розважаються. Цікаво, а гроші звідки — ну, ти глянь, он яку шубу прикупили. Ух, ці Близнюки, аж злість бере. Ще й посміхаються, обніматися лізуть — звичайно, адже вони такі красиві, їх всі люблять, можна і пообніматься. Насправді все просто — стихія повітря наділяє Близнюків легкістю і відкритістю. Ось вони і літають, як метелики — крилаті і безтурботні.

Лев

Бач, пішли — горді, важливі, ну прям царі. Сиділи б у своїх палацах, не нервували народ. Так ні ж — вийшли у світ похвалитися та порадіти. А Леви і не думали зазнаватися — вони радіють життю і знати не знають, що викликають у когось почуття заздрості. А щастить їм тому, що їм протегує Сонце — висвітлює шлях і спалює перешкоди.

Терези

Ой, а крокують, крокують — ніби в королівській родині народилися. Звичайно, не працюють, турбот не знають — ось спинка і пряма. А їх би до верстата та в три зміни поспіль, як ми, звичайні люди. А квартира в них — та це ж мрія. Напевно когось пограбували, обдурили або одружилися за розрахунком.

А покровителька Терезів Венера дивиться поблажливо на заздрісників і думає: нічого-то ви не знаєте, а Терезам доводиться «тримати обличчя», щоб в будь-якій ситуації виглядати на всі сто.

Водолій

Веселі — раз, безтурботні — два, енергійні — три. І все в них не як у людей — машина краще, будинок багатший, дружина (чоловік) красивіше. Де справедливість? А справедливість в душі у Водоліїв — все, що вони мають, вони мають завдяки своїй праці. Ще б пак, спробуй тут схалтурити — планета-покровитель Уран миттю спуститься на землю і змусить своїх вихованців діяти нестандартно.

Автор фото – Сергій Майстер