fbpx
Новини

5 чоловічих імен, власники яких постійно «ходять наліво»

Ці чоловіки дуже люблять жіночу увагу, про них говорять, що вони жодної спідниці не пропустять. А тому вони можуть зраджувати своїй жінці або зустрічатися з кількома дівчатами одночасно.

Ось чоловічі імена, власники яких часто стають винними в зраді. Джерело

№1 Андрій
Андрій означає «мужній». Це гідна людина. Але він часто буває занадто егоїстичний і пихатий. Деколи для задоволення свого его Андрій починає колекціонувати жіночу увагу. Щоб самоствердитися, він може піти на зраду.

№2 Василь
Такі імена, як це роблять свого власника справжнім серцеїдом. Це справжній донжуан. Він вміє доглядати і говорити багато гарних компліментів, але зазвичай за ними не стоїть жодних реальних дій. Василь може зустрічатися відразу з декількома дівчатами.

№3 Дмитро
Дмитро і не хотів би зраджувати. Але він дуже влюбливий. Він вільний від моральних обмежень, любить насолоджуватися красивими жінками і хоче жити на повну. Тому навіть у шлюбі може не обмежувати себе в отриманні задоволення.

№4 Іван
Такі імена, як це, наділяють чоловіка великим спортивним інтересом. Іван може зраджувати з помсти, марнославства, щоб щось довести собі або іншим, або просто колекціонувати коханок.

Читайте також: 3 пари імен, які ідеально підходять для шлюбу. Вони призначені одне одному долею

№5 Петро
Петро не володіє високою самооцінкою. Він чекає, що його жінка буде його пестити і леліяти, захоплюватися ним. Тоді він буде вірний їй. Але якщо його дружина інша і не звеличує його на п’єдестал, то Петро може без докорів совісті піти шукати іншу жінку, яка задовольнить його самолюбство.

Вважається, що дані чоловічі імена більше за інших схильні до зрад. Однак не варто забувати, що всі люди різні і в першу чергу на характер людини впливає його виховання та особистісні якості, набуті з досвідом і висновками.

You cannot copy content of this page