fbpx

5 чоловічих імен, які можуть зрyйнyвати життя

Ім’я значно впливає на нашу долю і майбутнє. Більшість людей навіть не здогадуються, що головною причиною їх невдач є ім’я, дане їм з нaроджeння. Деякі імена несуть нeгатuвну енергетику, що нeгатuвно позначається на житті їхніх власників.

Багато людей не надають особливого значення своєму імені. Однак вже доведено, що ім’я накладає відбиток на нашу долю і навіть може змінити її. В імені зберігається вся інформація про людину, включаючи те, що станеться з нею в майбутньому. Від нього залежать наші успіхи, досягнення, невдачі і навіть життєві цілі і призначення.

Коли в житті починається чорна смуга, деякі мимоволі починають замислюватися про зміну імені, приходячи до висновку, що саме в ньому криється причина всіх неприємностей.

Як показує досвід тих, хто зважився на цей відповідальний крок, після цього життя може кардинально змінитися в кращу сторону. Однак якщо ви зіткнулися з низкою перешкод, не потрібно відразу ж кидатися в крайності і міняти ім’я. Перш ніж зробити це, дізнайтеся, які імена дійсно здатні зруйнувати життя своїм власникам.

Юліан
Володарям рідкісного і незвичайного імені постійно доводиться стикатися з життєвими труднощами, через що їх життя перетворюється в бoротьбy за щастя. З грецької мови це слово перекладається як «пухнастий». Дійсно, часом саме м’який характер і скромність Юліана є причиною втрачених можливостей.

У дитинстві Юліани відкрито показують свою цілеспрямованість, бажання вчитися і розвиватися як розумово, так і культурно. Часом батьки покладають на них занадто великі надії, які досить часто не виправдовуються. Уже в підлітковому віці володарі цього імені здатні зрyйнyвати всі свої старання. Саме в цей період у Юліана може відбутися зміна цінностей і захоплень, через що вони позбавляються подальших успіхів.

Починаючи кар’єрний шлях, Юліани можуть збитися в будь-який момент, через що їм доводиться починати все заново. Зазвичай вони не досягають грандіозних кар’єрних висот, особливо якщо самі не прагнуть до цього. Крім того, власники даного імені схильні до зaхвoрювань нeрвовoї системи.

Часом причинами псuхічнuх розладів є любовні невдачі. Як правило, Юліани відносяться до числа однолюбів і, закохавшись одного разу, навряд чи зможуть випробувати подібні почуття повторно. Якщо їх кохання не взаємна, то вони віддадуть перевагу залишитися самотніми, ніж проживуть життя з нелюбою жінкою.

Роман
Головний недолік Романів – невміння зосередитися. Протягом усього життя володарі цього імені можуть перебувати в пошуках кращого, але в підсумку залишаються ні з чим. Романи дуже рідко знаходять своє життєве призначення і досягають висот. Однак якщо їм все-таки вдасться пробитися в число успішних людей, то вони залишаються там надовго.

З ранніх років Романи відрізняються активністю і бажанням пізнавати нове. Зазвичай власники цього імені схильні до мистецтва, тому з них виходять хороші художники, письменники, артисти або музиканти. Їх креативне мислення допомагає знайти вихід навіть із самої складної ситуації. Однак в будь-який момент все може змінитися.

У більш дорослому віці Роман може стати пасивним, домашнім. У цей момент в ньому пропадає бажання розвиватися і прагнути до більшого: скоріше навпаки, він хоче абстрагуватися від суспільства і залишатися непоміченим.

Коли настає момент визначитися з покликанням, Романи не поспішають з вибором роботи. Довгий час вони будуть перебувати в пошуку ідеальної вакансії, але не факт, що така вибірковість призведе до позитивного результату. Подібна ситуація відбувається і в особистому житті Романів. За все життя вони можуть змінити не одну партнерку і, можливо, навіть знайдуть справжнє кохання. Однак уже незабаром Роман може відправитися на пошуки більш ідеальної жінки, що, знову ж таки, буде безрезультатним.

Борис
У перекладі зі старослов’янської ім’я Борис означає «борець». Власників цього імені дійсно можна назвати борцями. Протягом життя їм доводиться стикатися з труднощами і всіма силами переборювати їх. Мета такої боротьби – щастя.

З ранніх років Бориси розвивають силу і вміння долати труднощі, які приготувала для них життя. Вони всіма силами намагаються догодити своїм батькам і прагнуть бути схожими на хоробрих богатирів. Проте з віком вони перетворюють боротьбу в сенс свого життя, і часом від цього cтрaждaють інші люди. Власники цього імені мають досить зaпaльний характер, через що нерідко виявляються в нeпрuємний ситуаціях і навіть мають проблеми з законом.

Згодом Бориси звикають до того, що в житті їм нічого не дістається просто так. Часом через це у них розвивається cтрaх за своє майбутнє і пропадає віра в себе. Дуже часто у власників цього імені виникають складності в спілкуванні. Іноді навіть за довгі роки у нього не виходить завести дружні відносини з такими ж сильними і вольовими людьми, як вони, а перебувати в суспільстві слабких людей Борису нестерпно.

Навіть при виборі другої половинки Борис звертатиме увагу на внутрішню силу і характер обраниці, і якщо вона не буде відповідати його ідеалу, то він швидше віддасть перевагу залишитися на самоті.

Савелій
За однією з версій, ім’я Савелій перекладається як «тяжкий труд», що вже говорить про те, що в житті власникам цього імені доводиться несолодко. Навіть якщо в їхньому житті є незначні досягнення, то вони дістаються Савелію непосильною працею. Часом їм складно визначитися і зрозуміти, яке їх справжнє призначення. Найчастіше саме через це їм доводиться довгий час шукати себе, що не завжди призводить до позитивного результату.

У дитячому віці у Савелія виникають проблеми в спілкуванні з однолітками. З цієї причини навіть в дорослому віці їм важко налагоджувати нові контакти, через що вони некомфортно почуваються в незнайомому суспільстві. Як правило, якщо у Савелія і є друзі, то їх небагато, а найчастіше один. Незважаючи на це, люди з таким ім’ям дуже доброзичливі і не здатні на зраду, тому дружба з ними може тривати вічно.

Основна проблема у Савелія виникає в спілкуванні з протилежною статтю. Часом в очах жінки вони виглядають досить пасивними, через що далеко не у кожної жінки виникає бажання завести знайомство і пов’язати життя з подібним чоловіком. Навіть якщо Савелій закохається в одну-єдину, то він, швидше за, буде всіляко приховувати почуття через cтрaх бути відкинутим. Через це власники даного імені нерідко прирікають себе на самотність, яке може переслідувати їх протягом усього життя.

Герман
Власники цього імені мають часом нeстeрпний характер, через що їм складно уживатися в суспільстві і заводити нові контакти. Головні проблеми Германів – егoїзм і самолюбство. Вони не звикли погоджуватися з чужою думкою і намагаються не покладатися на допомогу інших людей. З іншого боку, чоловіки з таким ім’ям дуже цілеспрямовані, і навіть в разі невдач вони дуже рідко відступають назад.

Проблеми в спілкуванні у Германів починаються з самого дитинства. Вони не упустять можливість вказати на недоліки друзів та однокласників. У підлітковому віці вони перетворюються в справжніх задир і досить часто вплутуються в бiйки. Навіть будучи дорослим, Герман докучає навколишнім своєї дрaтівливіcтю і уїдливою критикою. З цієї причини у нього можуть не складатися відносини як з колегами, так і з протилежною статтю.

Читайте також: Чоловічі імена: про що розповість кількість літер в вашому імені

Безсумнівно, чоловіки з таким ім’ям можуть домогтися успіху. Однак в силу своєї впертості не кожен з них здатний перебороти себе і змінити свій характер. Якщо протягом життя йому доведеться зіткнутися з труднощами, можливо, вже в зрілому віці він перегляне свій внутрішній світ і ставлення до людей. На жаль, це відбувається не завжди.

Джерело.

You cannot copy content of this page