5 чоловічих таємниць, про які розкажуть його руки

Виявляється, не тільки форма губ або брів може багато розповісти про темперамент і звички конкретної людини, руки теж несуть масу інформації про свого власника. Пальці, колір шкіри, форма нігтів – про які секрети вам розкажуть чоловічі руки?

Рукостискання. Рукостискання видає всі приховані риси характеру людини. Наприклад, занадто сильне рукостискання говорить про те, що чоловік прагне справити враження впевненої в собі і сильної людини, насправді таким не будучи.

Мляве рукостискання говорить про слабкий характер і нерішучість людини, він не впевнений в собі і сильно розпещений.

Чоловіки, які схильні обманювати, ніколи не подадуть руку першими, вони взагалі схильні приховувати свої долоні від сторонніх очей.

Зарозумілого чоловіка також видасть його рукостискання, вони ніколи не подають руку долонею вгору, виключно долонею вниз.

Візерунки на долонях. Якщо у чоловіка на долонях не багато ліній, то швидше за все це спокійний чоловік, в спілкуванні з яким навряд чи виникне багато складнощів і проблем.

Чим більше ліній на долонях, тим більше людина піддається стресу, він нервовий, запальний і надто емоційний.

У людей, які стpaждають певними патологіями нервової системи і психіки, лінії на долонях практично симетричні, тому при нагоді, не забудьте поглянути на його долоні, перед тим як думати про серйозні стосунки.

Пальці. Чим рівнішi у чоловіка пальці, тим більш спокійний і поступливий у нього характер. Якщо ж пальці злегка викривлені або мають легкий нахил один до одного, це означає, що чоловік часто піддається стресу і в цілому дуже неспокійна натура.

Частою особливістю у чоловіків є нахил середнього пальця в бік безіменного – це говорить про те, що людина дуже напружено працює і переживає, як правило, ці переживання стосуються фінансів і ділових взаємин.

Принагідно, зверніть увагу на мізинець, якщо він прямий – перед вами відкритa життєрадісна людина, якщо ж викривлений – то це людина вкрай недовірливa і з ним потрібно бути акуратніше в спілкуванні.

Чим сильніше відрізняються розміри вказівного і безіменного пальців, тим більш агресивний чоловік, психологи стверджують, що це пов’язано з кількістю чоловічого гopмону – тестостерону, чим його менше – тим агресивніше чоловік поводиться по відношенню до жінки.

Нігті. Чоловік з довгими нігтями спокійний і стриманий, не втрачає голову навіть в стресових ситуаціях, завжди залишається при своїй думці, хоча ніколи не вступає в суперечку і не прагне наполягти на своєму.

Короткі нігті видають в чоловікові любов до порядку, дисципліни і бажання керувати оточуючими Чоловік з короткими товстими нігтями має дуже сварливий і важкий характер, а от довгі, широкі і злегка закруглені нігті говорят про те, що перед вами практичний і розсудлива людина.

Широкі квадратні нігті також характеризують чоловіка позитивно: це дуже щирі і прості люди, оптимісти і веселуни по життю

Читайте також: Через місяць коханий зник. А потім виявилося, що Оксана чекала від нього дитину. Лєна дошивала фату. Ніна сиділа на aнтидeпрeесантax

Колір рук. У чоловіка з прекрасним здоров’ям і добрим поступливим характером рука злегка коричнева зі слабким рожевим відтінком.

Червоні руки говорять про дратівливість та імпульсивність свого володаря, а також про погане здоров’я.

Руки темно-червоного, майже лілового кольору видають вкрай ледачу людину, який звик жити за рахунок інших.

Прозоро-білі руки часто у чоловіків з поганим неприємним характером, вони озлоблені і агресивні, краще від таких триматися подалі.

Рожевий колір шкіри з просвітами вен є ознакою доброти і розуму, такі чоловіки вкрай дбайливі і люблячі.

Джерело.