5 Днів Сили у жовтні: У такі дні запрограмувати свою енергетику на успіх найпростіше

У такі дні запрограмувати свою енергетику на успіх найпростіше. Для цього потрібно правильно налаштуватися, позбутися стpaхів і негативу. Також в цьому допомагає спілкування з доброзичливими людьми.

3 жовтня – найважливіший день осені

3 числа на нічному небі відбудеться важлива подія: зміниться напрямок руху Плутона. Дана планета позбудеться від ретроградності, що призведе до сприятливих змін у всіх сферах життя. Починаючи з цього дня труднощі в любовних, партнерських, родинних чи дружніх стосунках почнуть зникати. Людям буде простіше зближуватися, знаходити спільну мову. Джерело

3 жовтня буде дуже спокійним днем, а додасть позитиву відмінне поєднання зростаючого Місяця і Стрільця. Це змусить людей приділяти більше уваги приємним справам, допоможе отримувати задоволення від роботи і від домашніх справ.

8 жовтня – день виходу із зони комфорту

Місяць у цей день зустрінеться з Водолієм. Стихія Повітря і активність Місяця приведуть до того, що багатьом з нас захочеться змінити своє життя на краще. Це будуть не просто думки або порожні обіцянки самим собі, а реальні дії. Астрологи зазначають, що це прекрасний день для нових починань.

Секстиль Місяця і Юпітера додасть позитивних емоцій. Експерти радять 8 жовтня довіряти внутрішньому голосу, прагнути до підкорення нових висот і ставити перед собою нові цілі в житті.

15 жовтня – час, який варто присвятити собі

Перший день після повного Місяця випадає на вівторок, так що багатьом з нас доведеться наполегливо працювати. Але ввечері після роботи бажано присвятити якомога більше часу собі коханим. Це ідеальний день для шопінгу, оновлення іміджу. Можна зробити собі приємний подарунок.

Астрологи радять побути на самоті, але при бажанні можна зустрітися з друзями і близькими. Спілкування не буде зайвим, особливо якщо знадобиться порада. Цей день буде немов ковток свіжого повітря. Зірки і Місяць подарують людям гарний настрій і прилив любові до самих себе.

21 жовтня – день сім’ї, любові і романтики

Місяць буде знаходитися в Знаку Рака, але не тільки це зробить даний день найкращим для пошуку другої половинки і побачень. Допоможе ще й Сонце, з яким Місяць буде пов’язаний квадратурою. Цей аспект допоможе взяти все найкраще від впливу Місяця і Сонця. Йдеться про яскраві емоції, якими керує Сонце, і про душевне тепло, яке допомагає генерувати Місяць. У сукупності виходить щось справді чарівне.

У цей день астрологи рекомендують приділити особливу увагу любовній сфері. 21 числа велика ймовірність зустріти другу половинку. Можна на цей день призначити зустріч з батьками коханої людини, можна запланувати любовне освідчення або пропозицію руки і серця.

Читайте також: 4 знаки Зодіаку, які завжди першими розривають стосунки. Кинуть і оком не моргнуть

30 жовтня – день активності і вдалих змін

В кінці місяця зростаючий Місяць у Стрільці створить ідеальні умови для того, щоб люди змогли налаштуватися на позитивну хвилю, розібратися з настирливими проблемами. У цей день експерти рекомендують всім людям бути більш активними, більше гуляти і займатися фізичними навантаженнями.

У цей день висока ймовірність змін. Комусь на роботі дадуть підвищення, хтось знайде любов, а хтось просто прийме якесь важливе рішення. Традиційно вважається, що в подібні дні потрібно залишатися залученими в усі справи, однак цього разу астрологи радять бути послідовними, не ризикувати і не братися за кілька завдань відразу.