4 знаки Зодіаку, які завжди першими розривають стосунки. Кинуть і оком не моргнуть

Не всі готові до наслідків розриву, але представники цих знаків Зодіаку часто беруть на себе відповідальність за розставання, якщо розуміють, що союз не життєздатний. Хто вони — розповімо нижче:

Овен і цінність життя

Овен з легкістю знайомиться з різними людьми і безстрашно поринає в нові відносини. Кожен раз він упевнений, що знайшов свою ідеальну людину, але з розчаруванням приходить і усвідомлення того, що пошук ще не закінчений. Джерело

Овен не стане втрачати час, зберігаючи союз, якщо почуття вже пройшли. Любов і пристрасть — важлива частина їх життя, тому вони без роздумів залишають партнера і з нетерпінням чекають на нову людини у своєму житті.

Чесність Стрільця

Стрілець легко піддається почуттям і щиро вірить у те, що буде вічно з людиною, в яку закоханий. Але варто йому зіткнутися з зарозумілістю, нерозумінням і обмеженням своєї волі, як любов проходить, а на її місці з’являється жага свободи. Стрілець без роздумів стає ініціатором розлучення, попри спільних дітей, спільний бізнес або залежність від партнера.

Лев і стpaх бути кинутим

Для самолюбства Лева стане удaром, якщо його кине або зрадить партнер. Лев з великими зусіллями прощає зради, тому якщо бачить, що почуття згасають, то намагатиметься припинити відносини. Лев не буде розбиратися в причинах охолодження і намагатися налагодити союз, він почне ще далі віддалятися, спостерігаючи за змінами в поведінці партнера.

Леви не різко обривають відносини, дозволяючи коханій людині повернути себе, але в певний момент вони знаходять нову любов і провокують розрив.

Читайте також: Чим здивує і порадує перший день жовтня кожного зі знаків Зодіаку

Необачність і волелюбність Водолія

Водолій часто говорить те, що відчуває, а стан його душі мінливий. У запалі образи представник цього знаку готовий до розставання, а потім може шкодувати про розрив. Для Водолія почуття — це не важливо. Крім них є захоплення, робота, друзі і глибокий внутрішній світ, тому Водолії легко розлучаються: їм комфортно навіть на самоті. Водолії насолоджуються свободою, а навколо них ті, хто намагаються її забрати.