5 етапів кохання: більшість пар оступаються і здаються вже на третьому щаблі

Часто люди плутають з коханням пpистpaсть, яка є на початку стосунків, але з часом вона трансформується в інші почуття, коли ми ближче пізнаємо партнера, починаємо йому довіряти. Навіть в найбільш щасливих стосунках не буває постійного затишшя, хоч з боку може здаватися інакше. Саме від того, наскільки міцне ваше кохання і взаємні почуття, залежить пройшли б ви всі 5 етапів або оступитеся вже на третьому щаблі.

Перша стадія: Час емоцій. Це чарівний час багато пар згадують з трепетом. Перше знайомство, перший дотик, перший поцілунок, перший ceкс. Градус емоцій і пpистpасті на початку відносин просто зашкалює, ви готові на безрозсудні вчинки, прагнете показати свої найкращі якості, щоб сподобатися партнеру і з нетерпінням чекаєте розвитку стосунків.

Це період схожий на захоплюючу гру, де кожен з партнерів проходить певні завдання, набуває гідності на шляху до заповітної мети. Це безтурботний час, коли ви сповнені сил, енергії і бажання, ви часто смієтеся і відчуває емоції радості і щастя, кожен телефонний дзвінок, змушує ваше серце тріпотіти.

Друга стадія: Час закоханості. Друга стадія починається тоді, коли ви розумієте, що кохаєте людину, офіційно приймаєте рішення про серйозні стосунки і стаєте парою. Ви починаєте жити разом, ceкс все ще яскравий і ще більш значущий, але стає частиною повсякденної рутини. Відносини стають міцнішими, ви цілком довіряєте партнеру – саме на цій стадії люди одружуються і наpoджують дитинy.

З цього часу спонтанність замінюється буднями і рутиною, у кожного з’являються обов’язки і зобов’язання, які ви повинні дотримуватися заради сімейного благополуччя. Вам здається, що ви прекрасно знаєте хто поруч з вами, вже не потрібні маски, ви ті, хто є насправді.

Третя стадія: Час реальності. Це час, коли люди знімають рожеві окуляри і виявляються в сувору реальність. Це найгірший час, час переоцінки цінностей і зміни пріоритетів, на жаль, саме цю стадію і не можуть подолати багато пар. Коли місце романтики і пpистpасті займає побут, робота діти, коли щоденний день бабака не дає можливості зітхнути, багато хто починає задаватися питаннями: “А цього я хотіла?”, “Чи правильний зробила вибір?”, “Чи не втрачаю я час поруч з цією людиною?”

В цей час oгoлюються і стають нестерпними всi ті речі, з якими ви раніше мирилися, вас дратує партнер, іноді ви відчуваєте до нього огuду і мрієте про інше життя, в якому все буде “як раніше”. Саме ці роздуми і нетерпимість штовхають людей на пошуки нових яскравих емоцій і стосунків, які, здається, охололи в їхній родині.

Четверта стадія: Час гармонії. Якщо пара переживає бурю третьої стадії, стосунки стають терпимими і розуміючими. Адже ви і раніше знали про всі недоліки свого партнера і мирилися з ними. Ви більше не дратуєтеся, не пред’являєте претензії, а шукайте вихід з ситуації, що склалася і вирішуєте проблеми. Це час мудрості, ви вже не ті, ким були раніше, ви інші. З початку стосунків все змінилося, можливо, ви багато пережили, але зараз ви розумієте, що краще розмовляти і пояснювати все такому рідному і знайомому чоловікові, ніж починати все заново.

Читайте також: Моя дружина стала недоглянутою, вся покрилася цeлюлiтом і рoзтяжкaми. Я пішов від неї, а через рік кусаю лікті

П’ята стадія: Час любові. На цій стадії пару чекає нагорода за всі стpaждання і старання попередніх етапів. Коли ви усвідомили і прийняли той факт, що ви обидва неідеальні, ви згадуєте тe, за що полюбили одне одного і почуття знову оживають. Ви розумієте, що ненависть, роздратування і розчарування викликав зовсім не ваш партнер, а нездійснені мрії, нереалізовані бажання і невиправдані надії.

Це ви побудували повітряні замки, які в один момент звалилися, oгoливши всю сірість світу. Але поряд з вами людина, яку ви кохали по-справжньому, з якою відчували справжні почуття і спільні інтереси, спільна справа, час, проведений разом, здатнш все виправити. Це час любові і підтримки, час, коли люди, допомагаючи одне одному, розквітають і виростають самі.

Не поспішайте все зруйнувати, не буває легкого і безтурботного шляху, іноді потрібно пройти ці випробування, щоб знайти кохання і щастя.

Джерело.