5 фільмів, які навчать правильно миритися, припиняти суперечки з чоловіком

Перший крок до примирення: беремо миску попкорну і разом сідаємо переглядати кіно.

Якщо ваше сімейне життя схоже на романтичний фільм, мильну оперу чи чорну комедію – не виходьте з образу та вчиться долати кризи на прикладі героїв улюбленого кіно.

“Вічне сяйво чистого розуму”, 2004

Історія, що отримала заслужений «Оскар», про те, як Джоель зустрів Клементину і не впізнав її, не залишить байдужою жодну пару. Секрет фільму в тому, що фантастична за структурою історія виявляється дуже простою насправді. Кожна людина переживає у своїх відносинах таке.

Герої-ідеалісти, щойно закохавшись, уже бояться все втратити, бояться, що так і не зможуть проникнути один одному, а тому заздалегідь впевнені, що зазнають болю розставання. Добре, що з’явився засіб видаляти з пам’яті цілі неприємні шматки минулого життя. При перших труднощах вони вдаються до цього фантастичного засобу, але й воно виявляється безсило.

Як миритись? Зрозуміти, що відчуває партнер, у героїв виходить випадково – до них до рук потрапляють записи, в яких вони гранично чесно розповіли про свої думки щодо коханої людини. Лише почувши чесну правду, Джоель і Клементина зуміли поглянути один на одного по-новому і зрозуміти, що, вони позбавляються щастя.

«Містер і місіс Сміт», 2005

Цей потужний романтичний бойовик заряджений на кохання, що довели актори, закохавшись один в одного під час зйомок. Історія про чоловіка і жінку в розпалі сімейної чварки, які.

Героїв так і підмиває виконати свій професійний обов’язок і знищити один одного, адже сімейне життя тріщить по швах і взаємних претензій накопичилося дуже багато. Але головною проблемою стала, звісно, ​​криза довіри. Цей шлюб випробував на собі занадто багато брехні і ледь не був скасований під нею, коли герої раптово виявили дещо справжнє почуття.

«Коли добираєшся до кінця, починаєш думати про початок».

«По той бік ліжка», 2008

Фільм за участю головного коміка сучасного французького кінематографа Дені Буна майстерно прикидається легкою комедією. Але пари, які переживають кризу сімейного життя, обов’язково впізнають у головних героях себе.

Причина непорозуміння: Затяжний ремонт, почуття особистої нереалізованості та чоловік, який буквально живе на роботі, роблять Аріану глибоко нещасною. У свою чергу Юго змушений проводити дні безперервно в офісі і не бачити, як ростуть його діти. Пара давно загрузла в непорозумінні і взаємних закидах, емоційний зв’язок між ними послабшав.

Як миритись? Герої вирішують дати шлюбу останній шанс та йдуть на безпрецедентний захід – змінюються своїми сімейними ролями. Чоловік стає домогосподарем та вихователем дітей, а Аріана – бізнес-леді. Їм обом доводиться випробувати, як непросто живеться людині з того боку ліжка, і по-новому подивитись своє життя.

«Мисливець за головами», 2010

У світі самодостатніх одинаків є безліч причин, щоб не бути разом, і тільки одна, щоб бути – любов.

Ця динамічна комедія обов’язкова для перегляду в парі, і особливо для тих, хто переживає нелегкі часи.

Причина непорозуміння: Майло та Ніколь не змогли подолати у шлюбі своїх протиріч, їм здавалося, що буде простіше розлучитися, ніж без кінця з’ясовувати стосунки. Поспішивши розлучитися замість того, щоб прийняти стосунки як щоденну працю, герої не стали щасливішими – навпаки.

«Аритмія», 2017

Не найлегший фільм із нашої добірки. Але, без сумніву, близький усім, хто стояв на роздоріжжі на початку відносин, на кого тиснув побут, проблеми з грошима та кар’єрні колотнечі.

Причина непорозуміння: Катя та Олег – молода пара лікарів, яким доводиться дуже багато працювати та щодня стикатися з людським болем. Додамо до цього побутову невлаштованість, емоційну відстороненість Олега, і ось уже Катя ставить питання, а чи не краще все закінчити зараз, поки ще обидва молоді і немає дітей.

Як миритись? Протягом усього фільму герої та глядач намагаються зрозуміти, що ж робити. І лише у фіналі відбувається довгоочікуване диво – романтичне кохання перероджується у почуття справжньої спорідненості. Щоб це сталося, герої кинули з’ясовувати стосунки та просто відпустили один одного. І тут з’ясувалося, що серце болить за людину, яка нарешті стала по-справжньому близькою.