fbpx
Здоров'я і краса,  Поради

5 головних помилок дівчат з довгим волоссям

Довге волосся вважається дуже чудовою прикрасою жінки та подобається більшості чоловікам. Проте за таким волоссям потрібен особливий догляд.

1. Ти розчісуєш його тільки сухим

І якщо воно неслухняне і легко плутається, ускладнюєш собі життя. Розчісуй волосся після миття: нанеси кондиціонер, розплутай пасма пальцями і пройдися по них гребінцем з широкими рідкими зубчиками. Після цього ретельно промий волосся.

2. Ти і дня не можеш прожити без лаку

Він сильно сушить волосся (навіть якщо на флаконі написано, що ні). Замість лаку можна іноді використовувати сухий шампунь. Сильної фіксації він не дасть, але продовжити життя твоєї укладки зможе, до того ж зробить її об’ємнішою. Якщо після нанесення сухий шампунь помітний на волоссі, його залишки можна видалити за допомогою фена – на мінімальній потужності в режимі холодного обдування.

3. Ти робиш хвіст перед тренуванням

І він збирає весь піт, липкі вологі пасма б’ють по спині і підмітають підлогу в спортзалі, поки ти качаєш прес. Краще зроби пучок і гарненько зафіксуй його шпильками. Ніяких гелів і мусів – якщо хочеш, для вірності закріпи зачіску сіткою, як це роблять танцівниці.

4. Ти збризкуєш пасма лаком сильної фіксації перед завивкою

Читайте також: Чoму одружені люди не носять свої обручки?

Звідси – слабке ламке волосся, сухі посічені кінчики. Такий лак можна брати в руки, тільки коли зачіска готова. Щоб кучері трималися довго, але залишалися “живими” і легко розчісуються, перед тим, як використовувати плойку, розпороши лак слабкої фіксації на пасма від середини до кінчиків волосся. Тримай флакон на відстані 25-30 сантиметрів від голови.

5. Ти ходиш з розпущеним волоссям, коли на вулиці холодно

Високі коміри і шарфи – ще одна причина, по якій взимку волосся стає більш ламким. Перед виходом на вулицю обов’язково збирай їх в хвіст або вільну косу.

Джерело.

You cannot copy content of this page