5 хитрощів, щоб мити волосся рідше і вони працюють

Брудна голова – перша ознака недоглянутої дівчини. Якщо волосся брудниться надто швидко, ми відчуваємо себе дискомфортно і починаємо мити голову дуже часто. В цьому і полягає головна помилка.

Нижче читай, як зберегти чистоту волосся довше.

Мий голову фільтрованою водою
Проточна вода дуже жорстка для волосся, тому фінальне ополіскування голови варто проводити фільтрованою водою. Якщо такої можливості немає, просто додай у воду з-під крана трохи соку лимона або ложечку яблучного оцту – це зробить воду м’якше, а волосся засяє ще більше.

Розчісуйся рідше
Якщо ти ще не позбулася звички чіпати волосся руками, тоді саме час це зробити. Занадто часте розчісування локонів призводить до активації сальних залоз і, як наслідок, до забруднення голови. Цілком достатньо прочісувати волосся 2-3 рази на день.

Читайте також: Мозолі: 7 хитрощів, щоб взуття ніколи не натирало

Виключи засоби для укладки
Всі засоби укладань, лак, мус, гель або що-небудь інше, сприяють процесу швидкого забруднення голови. В моді натуральність, тому навіть якщо ти збираєш волосся в хвіст, дозволь природно стирчати волоскам, це зробити твій образ ультрамодним.

Шампуні без SLS
Якщо ти відчуваєш, що звичайні шампуні занадто сушать ніжну шкіру голови, почни використовувати засоби без вмісту SLS (на таких зазвичай присутня відповідна маркеровка). Не дивлячись на те, що піни від таких шампунів в рази менше, з видаленням забруднень вони справляються не гірше.

Контролюй температуру
Причина брудноговолосся криється і в занадто гарячій температурі при укладанні. Жарке повітря з фена цілком може провокувати підвищене виділення сального секрету, як підсумок – волосся швидко брудниться.

Дозуй використання олії для волосся
Олія для волосся – важкий засіб для щоденного використання. Не дивлячись на те, що вона відмінно живить і відновлює волосся, використання потрібно дозувати. Виділи 2 дні в тиждень, коли будеш застосовувати олію, в інші дні заміни її легкою сироваткою.

Джерело.