fbpx

5 ідеальних пар за знаком Зодіаку

До речі, ви помічали, що вас завжди привертають люди одного типу? Може бути, ви завжди шукаєте популярних в суспільстві, яскравих екстравертів? Або ви схильні зупиняти свою увагу на більш тихих, але надійних інтровертах? Ви бачите власну тенденцію закохуватися в людей одного і того ж знака Зодіаку знову і знову, тому що у них є риси характеру, які ви вважаєте найбільш привабливими? Погодьтеся, існують пари, чий союз однозначно укладений на небесах. Давайте подивимося на варіанти таких партнерств.

1. Водолій і Близнюки

Ці знаки вміють створити запаморочливе партнерство, взаємодіючи немов дві половинки єдиного цілого. Якщо Близнюки схильні до недолугості і нерішучості, то Водолій – їх повний антипод. Вони потрібні одне одному, щоб доповнювати партнера і досягати своїх цілей. З одного боку, Близнюки привносять в їхні стосунки розслабленість і гумор, а Водолій, з іншого боку, впевнено Близнюків направляє і вказує їм шлях. У них схожі цілі, і вони запросто стануть спільно над ними працювати. Взаємозв’язок Водолія і Близнюків дуже глибокий, а їхня кохання грунтується на потужній прихильності і пpиcтраcті.

2. Телець і Діва

Діву привертає і надихає оптимістичне ставлення Тельця до свого життя і його любов до естетики. Телець жe за допомогою Діви стане ще більш «заземленим». Вони обидва тільки виграють, перебуваючи в компанії партнера, яким щиро захоплюються. Ці знаки один одного відмінно врівноважують і вибудовують дуже гармонійні і спокійні стосунки, намагаючись збалансувати власні ідеалістичні бажання і мрії. Вони також можуть стати відмінними бізнес-партнерами і вірними друзями. В особистому ж плані ці знаки завжди відчувають між собою найпотужніший взаємозв’язок.

3. Терези і Рак

Це ідеальна пара: якщо у Рака раптом зашкалюють емоції, Терези остуджують його своєю врівноваженістю. Терези шукають уваги і схвалення, а Рак неймовірно щасливий віддати партнерові всю свою любов і турботу. Ці два знаки дуже швидко вступають не тільки в особисті стосунки, але ще можуть дуже міцно і віддано дружити. Вони обидва сприйнятливі люди, що тягнуться до партнера, який здатний зрозуміти їх на більш глибокому рівні. Вони обидва хочуть пpиcтpасті, і це саме те, що відразу між ними спалахує, коли вони разом.

4. Овен і Срілець

Коли Овен і Стрілець разом, їх життя перетворюється в одну суцільну авантюру. Це два шукача пригод, два яскравих мрійника, дві вільні птахи. Вони довго обговорюють свої ідеї і постійно ведуть дуже пізнавальні, змістовні і глибокі бесіди. Їх можна назвати інтелектуальними родичами, чиї думки і точки зору нерідко збігаються. А ще їм ніколи не буває нудно один з одним, оскільки вони функціонують в тандемі як єдине ціле. Стрілець і Овен постійно об’єднують свої ідеї, перетворюючи їх на потужний і ефективний план. Їхні стосунки зазвичай починаються з дружби, і з часом стають тільки міцніше і глибше.

5. Близнюки і Терези

Читайте також: Два найзлiших та найaгрecивнiших знаки Зодіаку

Стосунки між Близнюками і Терезами будуються на сильному інтелектуальному рівні. Обидва є знаками повітря і характеризуються гострим розумом. А для них, як відомо, саме розум є найпривабливішою і ceксуaльниою якістю партнера. Вони обожнюють купувати нові вміння та знання і відмінно між собою ладнають. Обидва знаки чудово один одного розуміють і щиро визнають досягнення і переваги свого партнера. Близнюки і Терези також вміють прислухатися до потреб партнера і в будь-якій ситуації надають йому всіляку і всебічну підтримку.

Джерело.

You cannot copy content of this page