fbpx

5 кращих дружин по знаку Зодіака: рейтинг ідеальних супутниць життя

Чоловік і дружина – дві половинки одного цілого, але від характеру жінки залежить, буде в родині панувати гармонія і затишок чи вічні скандали і вечеря з найближчого супермаркету.

Недавні дослідження показали, що чоловік підходить до вибору дружини дуже відповідально і орієнтується не тільки на зовнішність. Щоб не потрапити в халепу, ознайомтеся з зодіакальним прогнозом вашої обраниці і дізнайтеся, яка з неї вийде дружина. Перед вами рейтинг кращих дружин по знаку Зодіаку.

Рак. Жінка-Рак має м’який поступливий характер, вона дуже товариська, добра і турботлива, з представниць цього знака виходять ідеальні дружини. Домогтися її прихильності часом буває непросто, вона довго придивляється до свого обранця, але якщо вибір припав на вас і ця жінка довірилася вам, це назавжди.

Жінка-Рак – ідеальна господиня, вона прекрасно готує, її місія – робити чоловіка щасливим, тому вона створить для цього всі умови. Якщо вона довірилася вам, значить це на все життя, вона не буде задивлятися на інших чоловіків і навіть в думках не подумає про зраду, але для цього потрібно відповідати їй взаємністю і любити її так само сильно, як і вона вас.

Риби. Жінка-Риби – неймовірно жіночна, вона здається такою беззахисною і вразливою, що її хочеться постійно захищати. Це жінка з якою комфортно і спокійно, це допомагає розкрити в чоловікові, який знаходиться поруч з нею, найкращі риси, для благополуччя і щастя своєї “рибки”, чоловік готовий перевернути гори. А жінка сповна віддячить свого чоловіка, створивши йому затишний теплий будинок і позбавивши будь-яких турбот про побутові проблеми.

Телець. Ця жінка – мрія будь-якого чоловіка, так як втілює в собі всі якості, які подобаються чоловікам: вона може бути ідеальною господинею і гарячою коханкою, конструктивним критиком і співрозмовником, з яким можна поговорити “по душам”. Дружина-Телець – це втілення любові, турботи і тепла, вона здатна мотивувати навіть самого закоренілого ледаря і досягти разом з ним висот, створивши, наприклад, успішний сімейний бізнес.

Читайте також: Найбільш вперті знаки Зодіаку, які терпіти не можуть зміни у житті

Близнюки. Жінка-Близнюки завжди буде цікава своєму чоловікові, так як вона ніколи не перестане дивувати, з нею не буває нудно, вона завжди читає свого чоловіка, немов розкриту книгу і знає, що діється у нього в душі і головне, як йому допомогти. Представниці цього знаку Зодіаку прекрасні господині, люблячі дружини, відмінні мами, у них будинок повна чаша, а в родині – гармонія і спокій. Цю жінку чоловік буде розгадувати все своє життя.

Лев. Жінка-Лев неймовірно сильна, дуже красива і знає собі ціну, але головна її риса в тому, що вона вміє правильно мотивувати чоловіка. Поруч з нею чоловік зможе повністю себе реалізувати, тому що знайде в її особі неймовірну підтримку. Незважаючи на те, що представниці цього знака Зодіаку не надто господарські і не сильно люблять готувати, у них в брухті завжди порядок, а накритий святковий стіл завжди дивує гостей вишуканістю і оригінальністю страв.

Джерело.

You cannot copy content of this page