fbpx
Гороскоп

5 липня Марс перейшов у знак Тельця: яких змін чекати

Марс дуже сильна планета, енергетику якої не можна ігнорувати. Астрологи розповіли, як перехід цієї планети на Знак Тельця вплине на нас і на нашу удачу, настрій та енергетику.

Червона планета з 5 липня почне акумулювати довкола себе негативну енергію. Відбуватиметься це аж до 19 серпня. Багатьох із нас може накрити сильна тривога, тому астрологи насамперед радять користуватися практиками заземлення.

Ми змінимося в гірший бік

Багато людей під негативним впливом червоної планети стануть недовірливішими. Взаємодіяти один з одним буде набагато складніше. Від цього найперше постраждає робочий процес у великих колективах. Утворюється дуже сильна розсинхронізація, через яку люди перестануть розуміти одне одного і прагнути гармонії.

У коханні та сімейному житті в цілому на нас з вами теж чекають великі негаразди. Дітям буде властиво лаятися з батьками, оскільки батьки стануть більш підозрілими, недовірливими. У любовних відносинах така поведінка призведе до спалахів ревнощів. Як результат — з 5 липня до 19 серпня можна чекати багато сварок і навіть розлучень. Щоб цього не сталося з вашою парою, намагайтеся тримати свої емоції під контролем.

Також люди стануть більш егоїстичними. Можливо, що очікувати на якусь допомогу не варто навіть від другої половинки. Кохана людина може не хотіти вам зла, але буде змушена думати більше про себе, а не про вас, оскільки у неї можуть виникнути гострі проблеми.

Що робити, щоб уникнути неприємностей з 5 липня по 19 серпня

По-перше, не варто змінювати далекосяжні плани. Особливо важливо цього не робити у тому випадку, якщо ці плани пов’язані якось із вашою близькою людиною. Це може засмутити її, змусити засумніватися у відкритості, чесності.

Також астрологи радять не ставити нікому ультиматумів. Це вкрай важлива порада, оскільки як тільки хтось із ваших друзів, родичів чи знайомих відчує агресію та непоступливість з вашого боку, це спровокує бажання перестати спілкуватися з вами. Сварки, які матимуть місце у липні та першій половині серпня, можуть стати останніми. Виявляти стриманість стане на порядок складніше, але це не означає, що подібне завдання стане неможливим.

You cannot copy content of this page