5 найбільш небезпечних днів у листопаді

Підняти собі настрій в складні періоди реально, якщо згадати про п’ять корисних способів повернути сили. Стан душі – це найперше, про що необхідно турбуватися, коли зірки, планети або Місяць налаштовані проти.

6 листопада – тригон Сонця і Нептуна

Тригон Сонця і Нептуна зробить багатьох ледачими і безініціативними. Вогонь в людях може згаснути практично повністю. Через це комусь може здатися, що його розлюбили, перестали поважати і цінувати. У багатьох людей зникне бажання рухатися вперед, працювати або спілкуватися. Захочеться залишитися на самоті і розірвати контакти. Таке відчуття погано вплине на стосунки, на дружбу, а також на продуктивність в роботі.

Лінь і жалість до себе – найстpaшніші вороги кожного з нас 6 числа. Навіть найважливіші справи захочеться відкласти і перенести. Цього робити не можна, тому що Сонце і Нептун позбавлять вас удачі в той же самий момент. Проблема цього дня полягає в тому, що людям буде набагато простіше досягти поставлених цілей, ніж зазвичай, але зрозуміти це зможуть лише одиниці. Це буде дуже важкий день, нeбeзпeчний своєю двоїстою натурою.

11 листопада – секстиль Сонця і Плутона

Ще один аспект Сонця буде нeбeзпeчним в першій половині листопада. Йдеться про секстилі з найбільш віддаленим об’єктом Сонячної Системи – Плутоном. У звичайний час цей аспект позитивний, але 11 числа він буде позбавлений позитиву повністю. Причина – знаходження Сонця в Знаку Скорпіона. Фахівці відзначають, що люди в цей день стануть дуже ненадійними і легковажними. Це погано вплине на можливість спільної роботи, на пошуки любові і дружби.

11 листопада врятувати від негараздів може також правильне планування справ. Астрологи радять не вплутуватися в авантюри і не брати гроші в борг. Краще просто відпочити в цю неділю, забувши про справи.

17 листопада – квадратура Меркурія і Нептуна

Квадратура – далеко не найважчий і несприятливий аспект, проте в цей день Меркурій почне свій ретроградний рух. Він сплутає всім карти і створить сильний енергетичний дисонанс. У цей день гірше буде працювати пам’ять людей, знизиться працездатність, можуть з’явитися нові стpaхи або комплекси. Початок зворотного руху цієї швидкої і гарячої планети – вісник бiди у всіх сферах життя.

Квадратура буде погана тим, що викличе появу сильної невпевненості у людей. Нептун відає почуттями, а Меркурій – продуктивністю і спілкуванням, тому всі ці сфери опиняться під ударом 17 числа. Будьте гранично обережними в спілкуванні з незнайомцями, а також в ході покупок. Не варто давати нікому порожніх обіцянок в цей день, а також кидати розпочате на півдорозі.

19 листопада – Місяць у Овні

Цей день буде набагато нeбeзпeчніше, ніж повний Місяць. Фаза зростання і перебування в Овні – це погана суміш, але в цей день імпульсивність або невдоволення навколишнім світом можуть вийти на зовсім інший рівень. Будь-які стосунки, навіть найміцніші, виявляться під ударом. Можливі зради, розчарування, сварки і конфлікти. Щоб запобігти цьому, потрібно вміння очищатися від негативу і ставити енергетичні блоки. У цьому можуть допомогти фізичні вправи і концентрація на позитивних думках.

Зловживати фізичними навантаженнями не варто, тому що Овен і зростаючий Місяць не сприятиме відновленню енергії. Якщо ви відчуєте, що втома наступає вам на п’яти, змініть обстановку. Не зациклюйтеся на неприємностях, щоб не втратити удачу.

Читайте також: Чому вдома не можна тримати троянди і яку нeбeзпеку несуть ці квіти

23 листопада – повний Місяць в Близнюках

Повний Місяць створить цілий ряд проблем, пов’язаних з пам’яттю, настроєм і мотивацією. Не варто звертати увагу на критику 23 числа. Пропускайте повз вуха чужу думку щодо ваших помилок. 23 листопада – п’ятниця тому не потрібно збирати в собі образу і презирство, тому що таким настроєм можна легко зіпсувати собі і близьким всі вихідні.

У такі дні загострюються переживання, тому не потрібно ритися в минулому. Спрямувати свій погляд в майбутнє, зосередьтеся на тому, що відбувається саме зараз. Навчіться приймати людей такими, якими вони є, щоб це повний Місяць не змусив вас змінити свою думку про когось на незаслужено негативну.

Джерело.