fbpx

5 найбільш небезпечних днів у листопаді

Підняти собі настрій в складні періоди реально, якщо згадати про п’ять корисних способів повернути сили. Стан душі – це найперше, про що необхідно турбуватися, коли зірки, планети або Місяць налаштовані проти.

6 листопада – тригон Сонця і Нептуна

Тригон Сонця і Нептуна зробить багатьох ледачими і безініціативними. Вогонь в людях може згаснути практично повністю. Через це комусь може здатися, що його розлюбили, перестали поважати і цінувати. У багатьох людей зникне бажання рухатися вперед, працювати або спілкуватися. Захочеться залишитися на самоті і розірвати контакти. Таке відчуття погано вплине на стосунки, на дружбу, а також на продуктивність в роботі.

Лінь і жалість до себе – найстpaшніші вороги кожного з нас 6 числа. Навіть найважливіші справи захочеться відкласти і перенести. Цього робити не можна, тому що Сонце і Нептун позбавлять вас удачі в той же самий момент. Проблема цього дня полягає в тому, що людям буде набагато простіше досягти поставлених цілей, ніж зазвичай, але зрозуміти це зможуть лише одиниці. Це буде дуже важкий день, нeбeзпeчний своєю двоїстою натурою.

11 листопада – секстиль Сонця і Плутона

Ще один аспект Сонця буде нeбeзпeчним в першій половині листопада. Йдеться про секстилі з найбільш віддаленим об’єктом Сонячної Системи – Плутоном. У звичайний час цей аспект позитивний, але 11 числа він буде позбавлений позитиву повністю. Причина – знаходження Сонця в Знаку Скорпіона. Фахівці відзначають, що люди в цей день стануть дуже ненадійними і легковажними. Це погано вплине на можливість спільної роботи, на пошуки любові і дружби.

11 листопада врятувати від негараздів може також правильне планування справ. Астрологи радять не вплутуватися в авантюри і не брати гроші в борг. Краще просто відпочити в цю неділю, забувши про справи.

17 листопада – квадратура Меркурія і Нептуна

Квадратура – далеко не найважчий і несприятливий аспект, проте в цей день Меркурій почне свій ретроградний рух. Він сплутає всім карти і створить сильний енергетичний дисонанс. У цей день гірше буде працювати пам’ять людей, знизиться працездатність, можуть з’явитися нові стpaхи або комплекси. Початок зворотного руху цієї швидкої і гарячої планети – вісник бiди у всіх сферах життя.

Квадратура буде погана тим, що викличе появу сильної невпевненості у людей. Нептун відає почуттями, а Меркурій – продуктивністю і спілкуванням, тому всі ці сфери опиняться під ударом 17 числа. Будьте гранично обережними в спілкуванні з незнайомцями, а також в ході покупок. Не варто давати нікому порожніх обіцянок в цей день, а також кидати розпочате на півдорозі.

19 листопада – Місяць у Овні

Цей день буде набагато нeбeзпeчніше, ніж повний Місяць. Фаза зростання і перебування в Овні – це погана суміш, але в цей день імпульсивність або невдоволення навколишнім світом можуть вийти на зовсім інший рівень. Будь-які стосунки, навіть найміцніші, виявляться під ударом. Можливі зради, розчарування, сварки і конфлікти. Щоб запобігти цьому, потрібно вміння очищатися від негативу і ставити енергетичні блоки. У цьому можуть допомогти фізичні вправи і концентрація на позитивних думках.

Зловживати фізичними навантаженнями не варто, тому що Овен і зростаючий Місяць не сприятиме відновленню енергії. Якщо ви відчуєте, що втома наступає вам на п’яти, змініть обстановку. Не зациклюйтеся на неприємностях, щоб не втратити удачу.

Читайте також: Чому вдома не можна тримати троянди і яку нeбeзпеку несуть ці квіти

23 листопада – повний Місяць в Близнюках

Повний Місяць створить цілий ряд проблем, пов’язаних з пам’яттю, настроєм і мотивацією. Не варто звертати увагу на критику 23 числа. Пропускайте повз вуха чужу думку щодо ваших помилок. 23 листопада – п’ятниця тому не потрібно збирати в собі образу і презирство, тому що таким настроєм можна легко зіпсувати собі і близьким всі вихідні.

У такі дні загострюються переживання, тому не потрібно ритися в минулому. Спрямувати свій погляд в майбутнє, зосередьтеся на тому, що відбувається саме зараз. Навчіться приймати людей такими, якими вони є, щоб це повний Місяць не змусив вас змінити свою думку про когось на незаслужено негативну.

Джерело.

You cannot copy content of this page