5 найбільш небезпечних днів у січні, коли потрібно бути особливо обережними

Навіть в небезпечні дні зовсім не обов’язково все буде погано. Дізнайтеся заздалегідь про те, які сфери життя слід убезпечити в певні дні січня.

5 січня – небезпечний день для фінансової активності

Астрологи рекомендують в цей день повністю утриматися від незапланованих покупок і випадкових грошових витрат. Не варто брати гроші в борг, позичати, здійснювати покупки через інтернет. Краще як слід відпочити вдома, в спокійній і невимушеній обстановці. Джерело

Також 5 числа рекомендується не перевантажувати тіло і розум роботою. Якщо це буде робочий день, то постарайтеся не затримуватися на роботі. Всіх грошей не заробити, а ось здоров’я в найближчі дні точно може стане в нагоді.

10 січня – перше місячне затемнення в році

Вважається, що перше й останнє затемнення в році – найнебезпечніші. 10 січня відбудеться напівтіньове затемнення Місяця в Знаку Рака. Це означає, що негаразди торкнуться в основному сфери сім’ї та домашніх справ. Експерти радять не займатися прибиранням в цей день і постаратися не вступати в конфліктні ситуації з близькими.

Найкраще буде, якщо ви розділите свої домашні обов’язки і дасте один одному більше свободи. Дуже небезпечним буде прояв ревнощів по відношенню до другої половинки. Будь-які конфлікти намагайтеся вирішувати переговорами, пошуком компромісів.

13 січня – день сильного енергетичного дисонансу

Місяць в цей день буде перебувати в Знаку Лева. Стихія Вогню буде погано поєднуватися з фазою спаду, що зробить цей день досить непередбачуваним. До всього того, що відбувається навколо варто ставитися обережно. Можливо фізичне нездужання, сплески невпевненості, страху, апатії.

Підняти собі настрій можна буде, зайнявшись улюбленою справою. Це понеділок, і для багатьох цей день і без того є складним, тому астрологи рекомендують не засиджуватися допізна на роботі 13 числа, не перевантажувати себе і ставитися до всього простіше.

17 січня – час, небезпечний для змін

Йдеться про зміни в будь-яких сферах життя. Місяць у Терезах – негативний союз, при якому вивільняється багато негативної енергії. Щоб її не привертати до себе, потрібно бути гранично спокійними, не виїжджати далеко за межі міста, не починати нових справ і не здійснювати великих покупок.

Також не рекомендується міняти образ, надягати занадто яскравий одяг. Астрологи не радять починати нові стосунки, призначати на цей день побачення і важливі ділові зустрічі, підписувати папери, вирішувати питання, пов’язані з майном.

Читайте також: Імена, які притягують бідність. У їхніх володарів ніколи не буде грошей

24 січня – день занепаду мотивації

У цей день відбудеться важлива астрологічне зміна: Сатурн перейде з Знака Стрільця в Знак Козерога. Це дійсно важлива зміна, яка може відбитися на житті людей не найкращим чином.

Сатурн – планета, яка відповідає за підтримку системи цінностей людини, за формування нашої думки. 24 числа під дією Козерога, в якому Сатурн себе почуває не кращим чином, багато людей можуть відчути внутрішні зміни, їм може здатися, що все, що вони роблять, відбувається марно. Потрібно пережити цю апатію, яка може тривати пару-трійку днів. Далі ситуація відновиться.