5 найбільш нeбeзпeчних днів в листопаді, коли варто бути обережними

В останній місяць осені астрологи радять бути напоготові і в повній бойовій готовності. Це гарний час для того, щоб кардинально змінити своє життя.

3 листопада – час тривожності і перепадів настрою

Місяць в цей день буде перебувати у фазі росту, що дуже погано поєднується з його перебуванням в Знаку Козерога. Стихія Землі і активність Місяця породять дисонанс, через який можуть сплутати думки людей. Це призведе до переживань, перепадів настрою, зниження удачі. Може посилитися тривожність, з’являться безглузді переживання. Джерело

Негативний аспект з Меркурієм посилить регрес в більшості сфер життя. Ця планета відповідає за знання, інформацію і її обмін, тому 3 листопада астрологи не радять займатися навчанням. У цей день краще зайняти позицію спостерігача і займатися лише необхідними справами. Так ви зможете залишитися на плаву.

8 листопада – день ліні, апатії і негативної енергетики

Виною всьому все той же зростаючий Місяць, але тепер уже в Рибах. Це буде третій і найскладніший день перебування Місяця в цьому Знаку Зодіаку. Стихія Води і зростання Місяця, що наближається до повного, обіцяють небезпечний час. Особливо складним 8 листопада може виявитися для тих, кому властиво перекладати на інших людей свою відповідальність, а також лінуватися. Продуктивність різко знизиться. До того ж з’явиться бажання зірвати на комусь негативні емоції.

Експерти радять не залишатися без діла, підвищувати енергетику і життєвий тонус. Для цього потрібно більше бувати на вулиці, спілкуватися з людьми, які вас надихають.

11 листопада – день повного Місяця

Це буде небезпечний повний Місяць в знаку Тельця, а також в тригоні з Плутоном – в агpeсивному аспекті, який розхитує нервову систему. Через такий тандем розраховувати на удачу точно не доводиться. Астрологи рекомендують не призначати на 11 число ніяких важливих справ. Це буде понеділок, тому не у всіх вийде абстрагуватися від важких завдань.

Повний Місяць у поєднанні зі стихією Землі і тригом до Плутона обіцяє плутанину, хаос, сварки і конфлікти. Навіть в найбільш довірчих дружніх і любовних відносинах може з’явитися частка ревнощів. Справитися з цим буде неможливо, але завжди можна просто перечекати бурю. Чарівність і привабливість в такі дні не допомагають в досягненні цілей. Можна розраховувати тільки на працьовитість і обережність.

19 листопада – час безсилля і втоми

Лев і спадний Місяць увійдуть в дисонанс 18 числа, але 19 листопада дров у вогонь підкинуть квадратура з Сонцем. Цей день буде дуже незвичайним. Багатьох з нас покинуть сили вже вранці. Саме в такий час здається, що немає ніякої мотивації. Нічого не хочеться робити, нікого не хочеться бачити і чути. Це буде не субота і не неділя, а самий розпал робочого тижня.

19 листопада висока ймовірність втратити деяку суму грошей, зіткнутися з нечесними людьми. Потрібні бути обережніше з обіцянками. Також астрологи не рекомендують діяти, тому що відпочинок не поверне вам сили. Навпаки, без справ і роботи людині в такі дні стає не по собі. Потрібно просто набратися сил і перечекати складності цього дня.

Читайте також: Відомий астролог назвав щасливчиків 2020 року. Тільки для чотирьох знаків Зодіаку 2020 рік буде по-особливому багатий на сюрпризи і виконання давніх бажань

26 листопада – день невпевненості і депресивних думок

Молодик в Стрільці – погане поєднання. У цей день відбудеться серйозний енергетичний провал. Енергетичне підживлення від зірок і Місяця на час припиниться, через що можуть початися великі проблеми в любовній сфері, в справах. Люди почнуть самі себе накручувати. Навіть дрібниці будуть вибивати з колії, тому краще в такі дні мати в запасі план «Б».

Невпевненість знайде нові масштаби, через що можуть зірватися важливі ділові зустрічі. Деякі люди можуть не виконати свою обіцянку, дану вам раніше. Таїти образи в такому випадку не варто, тому що всі подібні проблеми виходять від Місяця. У цей день краще уникати виходу із зони комфорту, так як є шанс зробити помилку, наслідки якої будуть незворотними.