fbpx
Гороскоп

Відомий астролог назвав щасливчиків 2020 року. Тільки для чотирьох знаків Зодіаку 2020 рік буде по-особливому багатий на сюрпризи і виконання давніх бажань

Хто ж ці щасливчики?

Овни

Новий рік представники цього знака Зодіаку зустрінуть в бойовій готовності. Після того, як годинник проb’є 00:00, Овни візьмуться за активні дії. Павло Глоба радить у новому році вам знайти наставника, який зможе направити вашу енергію, яка б’є через край в правильне русло. Джерело

Наступний рік для вас стане ідеальним часом для здійснення всіх задуманих ідей. Ви зможете зважитися на зміну робочого місця і на переїзд.

Близнюки

Після бою курантів Близнюки видихнуть — Павло Глоба обіцяє їм легкий рік. У першій половині 2020 року вам краще приділити час для реалізації своїх амбіцій і глобальних планів. А ось влітку приготуйтеся зустрічати серйозні життєві зміни. Не виключено, що це буде весілля, народження дитини або нове місце роботи.

Скорпіони

Протягом поточного року Скорпіони повністю присвячували себе роботі і вкладалися в улюблену справу. Наступний рік допоможе окупити всі старання. Ви відчуєте плоди своєї роботи і зрозумієте, що тернистий шлях пройшли не даремно. Вам світить небувалий успіх, якщо у 2020 році ви не зупинитеся і продовжите свій шлях.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, які будуть плакати від щастя у листопаді

Риби

Всі труднощі і проблеми вам у новому році будуть по плечу. Протягом року Риб буде супроводжувати удача і душевний комфорт. Щоб не порушити свою життєву гармонію, представникам цього знаку слід остерігатися заздрісників і ділитися дарами долі з іншими.

You cannot copy content of this page