5 найбільш небезпечних днів в серпні

Небезпечні дні, на думку астрологів, відбуваються під час різних астрономічних подій. У серпні очікується 5 небезпечних днів, під час яких важливо бути обережними.

Щодня вплив зірок і планет має на людей сильну дію. Багато з нас до неї схильні, що позначається як на самопочутті, так і на веденні справ. Експерти з’ясували, в які дні серпня важливо відмовитися від імпульсивних вчинків, щоб зберегти здоров’я та удачу.

8 серпня: тригон Марса і Венери
Ретроградний Марс буде сильно впливати на емоції, буквально провокуючи конфлікти. У цей день варто відмовитися від ділового співробітництва з незнайомими людьми, а також відкласти фінансові опеpaції, якщо це можливо. Аспект планет не дозволить здійснити довгоочікувані покупки, особливо побутову техніку, яка може зламатися відразу після придбання. Астрологи рекомендують 8 числа запастися терпінням і менше часу проводити в людних місцях.

11 серпня: часткове сонячне затемнення
Сонячне затемнення у Леві здатне спровокувати загострення хронічних захворювань, в тому числі серцево-судинних. У цей день астрологи відзначають підвищення ризику опинитися на мілині, а значить, великі угоди і покупки краще відкласти.

Під час цієї астрологічної події важливо виключити зародження будь-яких конфліктних ситуацій, не приймати доленосних рішень. Нові починання також краще залишити до більш сприятливого часу. 11 числа усамітнення і рутинна робота будуть найкращим виходом. Тим, хто стpaждає на хронічні захворювання, варто вжити заходів, щоб підтримувати своє здоров’я.

16 серпня: квадратура Марса і Місяця
Несприятливий аспект, на думку астрологів, буде невдалим і руйнівним для ділової сфери. Багато відчують дратівливість і прилив негативних емоцій, а значить, почастішають скандали і в сімейних парах. У цей день можна втратити довіру партнерів і зірвати великі угоди, тому варто тримати себе в руках.

Імпульсивні вчинки поставлять під удар кар’єрний ріст, так що 16 числа найкраще займатися нескладною роботою і уникати розвитку конфліктних ситуацій. Вплив небесних тіл позначиться і на здоров’я. Астрологи попереджають про можливі неприємності і отриманні травм як на виробництві, так і в побуті.

Читайте також: «Менше знають – краще сплять»: Про що категорично не можна розповідати подрузі?

20 серпня: магнітна буря
Обурення магнітосфери Землі будуть проходити в кінці серпня, і за прогнозами пік обурення доведеться на 20 число. У цей день метеочутливi люди можуть відчути симптоми нездужання, неуважність, напади паніки й інші неприємні наслідки сильного сплеску на Сонці. У цей день варто відмовитися від енерговитратних справ. Астрологи рекомендують дотримуватися запобіжних заході , щоб убезпечити себе під час магнітної бурі.

26 серпня: Повний місяць
Під час повного місяця в Рибах великий ризик виникнення конфліктів з близькими людьми. Цей день важливо провести в гармонії з собою і навколишнім світом, інакше сильні емоції можуть нашкодити відносинам. Інтенсивний вплив Повного Місяця буде позначатися на працездатності: з’явиться неуважність, лінь і небажання виконувати прямі обов’язки. Виключити варто будь-які грошові опеpaції, щоб не залишитися без засобів до існування.

Джерело.