5 найбільш ненажepливих знаків Зодіаку

А що для вас їжа: спосіб підтримувати життєдіяльність організму або яскравість смаку і грандіозне задоволення?

Якщо ви швидко проковтнули пюре з котлетою, то харчовий eкcтаз – це не про вас. Є люди, які отримують від їжі справжнє задоволення, вони їдять не поспішаючи, смакуючи кожен шматочок, вдихаючи аромат і з захватом розглядаючи страву. Але що не переступити межу “з гурмана в ненажеру”?

Овен. Овни справжні гурмани і любителі харчових експериментів. Вони знають всі місця в місті з екзотичними кухнями і спробували вже кожну страву з меню не один раз. Вони абсолютно негидливі і володіють відмінним апетитом, тому завжди з’їдають всю порцію делікатесу. Одноманітне режимне харчування – це не для Овнів, вони краще будуть голодувати, ніж день у день їсти на сніданок молочну кашу, а на обід – овочевий суп.

Телець. Тельці люблять не просто смачно поїсти, вони роблять з їжі культ. Перед тим як відвідати новий ресторан, вони ретельно вивчать сайт і меню закладу, прочитають всі відгуки і рекомендації, а тільки потім бажатимуть туди зазирнути. Але і це ще не все, Тельці не можуть просто їсти, їм потрібно весь процес коментувати: чим пахне, на що схоже за смаком, як виглядає і так далі.

Вони люблять смачно поїсти, але ретельно стежать за тим, що саме потрапить на їх тарілку, зате, визначившись, будуть насолоджуватися кожним шматочком і отримувати гастрономічне задоволення.

Лев. Леви люблять порядок і якість у всьому, і в їжі теж. Вони ніколи не підуть в невідому забігайлівку, щоб з’їсти бургер. Леви вважають за краще правильну здорову їжу, приготовлену віртуозним шефом з найсвіжіших продуктів. Все має бути ідеально: затишна атмосфера, навчений персонал, оригінальне меню, дивовижна винна карта! Леви рідко їдять вдома, але іноді люблять збирати гостей і балувати їх незвичайними стравами і делікатесами.

Читайте також: 3 найуспішніших в бізнесі знака Зодіаку

Терези. Для Терезів поняття “режим харчування” взагалі неприйнятний. Ні, звичайно, у них три основних прийому їжі: сніданок, обід і вечеря, але між цим вони перекушують, багато і постійно, їм властиво весь час щось жувати. В цілому харчуються вони в корені неправильно, люблять їсти вночі, таке харчування призводить до зайвої ваги і проблем зі здоров’ям, але кaтacтрофи вони в цьому не бачать і нічого змінювати не хочуть.

Риби. У Риб дуже тісно пов’язані настрій і їжа, так як вони звикли заїдати стреси і покращувати свій настрій “вкусняшками”. Їсти будуть до тих пір, поки їм не стане краще, а так як вони вкрай емоційні і чутливі, то практикують таке досить часто. Риби дуже люблять національні кухні, зате з холодом відносяться до фаст-фуду і вуличної їжі.

Джерело.