fbpx

5 найбільших маніпуляторів за знаком Зодіаку. З ними потрібно бути особливо обережними у липні

Скорпіон

Це один з найскладніших знаків Зодіаку, який часто приховує свої справжні наміри. Оскільки Скорпіони часто відрізняються цілеспрямованістю, заради своїх бажань вони готові йти по головах. Представники цього знака будуть максимально використовувати кожну слабкість свого опонента, щоб вирішити поставлене завдання.

Терези

Хоча Терези зацікавлені в рівність і справедливість, насправді вони одні з кращих маніпуляторів в астрологічному колі. Вони будуть робити і говорити саме те, що від них хочуть чути або бачити. Таким чином Терези заслуговують прихильність кожного і для всіх гратимуть роль адвоката диявола. Крім того, вони не бояться брехати, якщо так вдається уникнути конфлікту.

Близнюки

Близнюки завжди знають, як отримати бажане. Їх комунікативна майстерність веде людей в помилкове відчуття безпеки, через що кордони послаблюються і все таємне стає явним. Однак довіряти секрети Близнюкам може бути небезпечно, оскільки іноді вони починають використовувати правду як важіль тиску.

Рак

Раки люблять використовувати емоційні маніпуляції. Оскільки вони часто стають жертвами своїх власних емоцій, то починають вимагати від оточуючих розуміння і толерантності. Якщо Раки відчувають, що як і раніше не отримують належної їм допомоги, то починають маніпулювати людьми, намагаючись позбутися від цього “непорозуміння”.

Діва

Діви – розумні маніпулятори. Вони завжди знають, як повестися і що сказати, щоб змусити інших зробити так, як їм треба. Причому їх перфекціонізм також поширюється і на маніпулювання. Вони ретельно спланують цілий сценарій, щоб поставити опонента в найгірше становище, а він навіть не помітить, коли це станеться.

You cannot copy content of this page