5 найбільших розлучниць: жінки яких знаків Зодіаку можуть забрати чоловіка з сім’ї

Овен

Жінку-Овна екстрасенс представила ракетою, що летить, дуже харизматичною і з гарним почуттям гумору. Чоловіків такі жінки приваблюють. До того ж вона створить затишну обстановку в будь-яких умовах, навіть непридатних для такої зустрічі, і це також імпонує сильній статі.

Той факт, що забавка, яку жінка-Овен намітила собі в черговий раз, має дружину і дітей, розлучницю абсолютно не цікавить. Але якщо її цікавість до чоловіка згасне, вона покине його без жалю.

Терези

Жінка-Терези прикинеться «овечкою» і вміло приховає під цією маскою свій підступний задум. Насправді її ніщо не зупинить, якщо вона поставила за мету завоювати намічену забавку. Такі жінки відрізняються зовнішньою чарівністю і привабливістю, і всього досягають хитрістю.

Наприклад, самотня сусідка може попросити сусіда чимось допомогти по дому, потім чай запропонує з пиріжками власного приготування. Якщо такі зустрічі повторюватимуться, то у сусідки чоловік і залишиться.

Стрілець

Жінка-Стрілець із усіх підопічних стихії Вогню найпідступніша. Вона завжди уважно вислухає чоловіка і пораду слушну йому дасть. У той же час вона дуже велелюбна і непостійна, і їй нічого не варто знайти іншу жертву для спокуси. Вона так самостверджується, завойовуючи серця чоловіків.

Козеріг

Для чоловіків жінки-Козерога виглядають недоступними. Вони байдужі до дорогих подарунків, і заслужити їхню увагу не так просто. Через це у чоловіка спалахує азарт. До того ж жінка-Козеріг розумна і зовні стримана, але за цією маскою ховається розважлива розлучниця. Якщо вона намітила ціль, то спочатку все до дрібниць продумає, а потім уже розпочне здійснення свого плану.

Риби

Спокушати чоловіка жінка-Риби буде без жодних хитрощів. Вона стане про нього дбати і чекати на свою «зоряну годину». При цьому така жінка ніжна і емоційна, а ще в ній є якась загадковість. З жінкою-Рибою у компанії ніколи не нудно, вона вміє веселитися та розповідати цікаві історії. До того ж вона – терплячий слухач і помічник у подоланні різноманітних труднощів. Окрім іншого, свого чоловіка Риби орієнтуватимуть таким чином, щоб він прагнув кар’єрного зростання.