fbpx

5 найчесніших знаків Зодіаку

Кожен знак Зодіаку унікальний, і вчені до цих пір знаходять все нові подробиці про характер, долю, переваги і способи життя представників різних сузір’їв. Експерти з’ясували, які п’ять знаків Зодіаку є найчеснішими і щирими. Цим людям можна довіряти, але враховуйте, що не тільки зірки, але і оточення впливає на становлення характеру.

Навчитися розпізнавати брехунів і маніпуляторів по знаку Зодіаку можна.

1. Рак
Раки можуть назавжди припинити спілкування з тими, хто їх обдурив, бо самі не звикли брехати. Представники цього знака сприйнятливі до чужих емоцій, а значить, їм не з чуток відомо, що брехня несе руйнування. Раки звикли дбати і дарувати любов оточуючих їх людей, тому навряд чи будуть навмисне брехати і вивертатися. Навіть після незначного обману у Раків часто виникає депресія і почуття провини, які досить складно перемогти.

2. Лев
Представники цього Знака дуже обережно ставляться до людей і з небажанням пускають їх в свій близьке коло. Вони здатні «відчути» брехню за версту, виявивши її навіть не за словами, а по жестах співрозмовника. По своїй натурі Леви відкриті і здатні показати всю гаму почуттів і переживань, тому щиро не розуміють, навіщо потрібно брехати. Тим, хто ризикне набрехати Леву, варто пам’ятати, що брехня для них – особиста образа, яка навряд чи буде пробачена. Доведеться попрацювати, щоб вимолити прощення у гордовитого представника цього сузір’я.

3. Скорпіон
Скорпіонам не важко розпізнати брехню, тому вони часто уникають зустрічей з людьми, звиклих брехати і недоговорювати. Для представників цього сузір’я обман є ознакою слабкості, а значить, з брехунами немає сенсу спілкуватися. Тим, хто проявить таку слабкість поруч зі Скорпіоном, «пощастить» ходити з клеймом безвольної людини, що принижує в першу чергу себе самого. Скорпіони не звикли маніпулювати людьми: вони здатні прямо сказати все, що їх не влаштовує.

Читайте також: 5 найпримхливіших жінок по знаку Зодіаку

4. Водолій
Водолії відрізняються щирістю і терпінням. Вони здатні побачити складну ситуацію з усіх боків, тому їм немає сенсу брехати і вивертатися. Представники сузір’я можуть дати шахраю другий шанс і здатні вислухати його версію події, проте в разі невдачі просто перестануть підтримувати спілкування. Представники знака цінують щирість, тому коло їх знайомих досить вузьке. Водолії не потерплять зради, а значить, відновити колишні відносини у ошуканців навряд чи вийде.

5. Риби
Риби також вважають за краще чесно і відкрито висловлюватися про те, що їх не влаштовує. Незважаючи на те, що така прямолінійність може боляче paнити співрозмовника, представники водного знака не соромляться висловлювати свою точку зору і позначати свою позицію. Нерідко їх сприймають як безтактних людей, проте Риби просто не можуть тримати в собі почуття і емоції. Вони природні і щирі, тому і брехню на дух не переносять.

Джерело.

You cannot copy content of this page