fbpx

5 найгірших домогосподарок за знаком Зодіаку. Їх не хвилює пил і брудний посуд

За статистикою, представники 5 знаків Зодіаку мають багато сильних сторін. Однак приготування та прибирання – не одна з них.

5 місце: Терези

Вільні та витончені Терези приділяють набагато більше уваги духовним, а не матеріальним цінностям. Перш за все, вони мають глибокий емоційний зв’язок зі своїм партнером, а не з горщиками та тканинами. Така жінка буде надійним союзником скрізь, тільки не на кухні. І це при тому, що Терези люблять і вміють готувати.

Крім того, жінка, народжена під цим знаком, сповнена інших цінних рис. Вона добре спілкується з дітьми, добре поводиться з батьками свого чоловіка і завжди допоможе прийняти зважене рішення.

4 місце: Лев

Точніше, Левиці. Завдяки цим особам ви ніколи не будете голодними, тому що завжди є доставка їжі до вас додому. Незважаючи на те, що жінок-Левів називають егоцентричними, сім’я стоїть на першому місці. Ці господині піклуються про своїх близьких так, ніби вони їх гордість.

Але навіть якщо вам вдасться загнати Лева в домашній цикл, будьте пильними. Прибирання та інші роботи не підходять для амбітної, яскравої натури, тому в довгостроковій перспективі таким жінкам стає нудно і сумно. Краще дозвольте цій жінці залишитись у своїй вогняній стихії – нехай вона підкорить нові вершини! Прибирання буде проводити відповідна служба.

3 місце: Стрілець

Любов до домашніх справ у жінок-Стрільців проявляється в старості. Сильні, активні та веселі, вони також мають необхідну впертість. Змусити Стрільця розчистити кути практично неможливо.

Можливо, тому вони так люблять подорожувати. Будь то намет чи готельна кімната, їхній будинок – лише тимчасовий притулок між пригодами. Однак природа дуже гармонійна, і жінки-Стрільці частіше за інших опиняються поруч з економними людьми.

2 місце: Овен

Жінок Овнів недарма називають дитиною знаків Зодіаку. Жінки, народжені навесні, дуже чутливі і вимагають особливого ставлення. Кажуть, що Овен може все. Але тільки якщо він захоче.

Якщо ви спробуєте стримати Овна домашніми справами, він тільки відчує ще більшу неприязнь до очищення. І навіть несвідомо зробить навпаки. Однак, якщо ви похвалите Овна і підберете кілька відповідних слів, занедбана господиня стане справжньою берегинею вогнееща.

1 місце: Скорпіон

І цей рейтинг не став винятком для тих, хто народився під цими знаками Зодіаку. Скорпіони люблять бути бездоганними, особливо на видимих ​​ділянках. Зовнішній вигляд, робота, суспільне життя мають бути ідеальними. Але те, що приховано від сторонніх очей, може бути в цілковитому хаосі.

Жінки за знаком Скорпіона не обтяжують себе дрібницями, особливо такими, як прибирання. Додатковий пил та брудна комора ніколи не торкається жінки-Скорпіона. Це не робить її менш чарівною в очах чоловіків! Адже Скорпіон досі вважається одним з найбільш привабливих знаків.

You cannot copy content of this page