fbpx

5 найгірших помилок при пранні джинсів, які роблять всі

Більшість з нас закидає джинси в пральну машину разом з іншими речами. Ми дамо прості поради, як прати реч так, щоб вони якомога довше виглядали як новенькі.

1. Вивертайте річ навиворіт. Не має значення, який режим ви вибираєте для прання. У будь-якому випадку, тертя речей одна об одну пошкоджує структуру тканини і веде до їх знебарвлення. Щоб звести до мінімуму цей ефект, вивертайте джинси навиворіт до того, як закидаєте їх в пральну машину. Застебніть все змійки і гудзики.

2. Не закидайте в пральну машину дуже багато речей. Чим сильніше забита центрифуга, тим більше негативного впливу на тканину. Змійки, гудзики, застібки чіпляють сусідні речі, дряпаючи і навіть розриваючи їх. Заповнюйте пральну машину не під зав’язку, так, щоб речі оберталися вільно, не зав’язуючись у вузли.

3. Вибирайте правильну програму для прання. Чим новіші ваші джинси, тим дбайливіший тип прання потрібно вибирати для них. Якщо у вас є час і бажання, можете випрати джинсові речі і вручну. Якщо ж такої можливості немає, то виберіть програму з найменшим температурним режимом.

Читайте також: Тюль стане білосніжним: всього один простий інгредієнт допоможе позбутися від жовтизни!

4. Не використовуйте порошки для білої білизни. Прати джинси потрібно тільки в порошку зі спеціальною формулою, яка запобігає знебарвлення тканин. Такі порошки включають в себе інгредієнти, які нейтралізують дію хлору і не виїдають колір тканини. Для чорних джинсів використовуйте порошки для чорних речей.

5. Не пересушуйте. Виймайте джинси з пральної машини вологими. Акуратно повісьте їх на вішалку і досушити в кімнаті або на балконі. Якщо джинси потребують прасування, то виберіть ощадний режим праски і гладьте вивернутими навиворіт.

Джерело.

You cannot copy content of this page