5 найгірших заcpaнців за знаком Зодіаку. Більш неохайних годі й шукати

Чому хтось прагне до чистоти і порядку, а комусь і «так зійде»? Астрологи запевняють, що знак Зодіаку, під яким народилася людина, впливає на його звички. Але змінитися можна, якщо цього захотіти! Джерело

1. Скорпіон

Увійшовши до будинку Скорпіона, ви можете подумати, що там живе Містер Пропер. Навколо все сяє і блищить. Але коли гості виходять за поріг, людина, народжена під цим знаком, не біжить на кухню швидко мити посуд і прибирати. Скорпіон егоїстичний, тому якщо він втомився, то привести будинок в порядок можна і на наступний день.

Скорпіони-чоловіки вважають, що найкраще місце для їх речей – стілець. В їх шафі все прибрано, але знайти там щось здається неможливим.

2. Стрілець

Стрільці сповнені енергії і часто займаються великою кількістю справ одночасно. Коли вони прибирають, то паралельно можуть готувати, дивитися телевізор або слухати музику. Стрільці також співають і танцюють під час прибирання. Тому прибрати ідеально не завжди виходить.

Життя у Стрільців б’є ключем, тому вони не сильно переймаються, витертий у них пил на холодильнику чи ні. Це завжди можна зробити потім.

3. Лев

Леви – творчі люди. Вони змінюють свої плани дуже часто. Через такий ритму життя вони часто можуть не помічати безлад, який панує навколо.

Також Леви люблять себе, тому невеликі пилинки на одязі або шерсть кота вони теж можуть не помітити. Яка різниця, як одягнений чоловік, якщо він вважає себе чудовим? Народжені під цим знаком пробачаютьсобі дрібні недоліки. Це правильно!

4. Терези

Чаша Терезів часто схиляється до неохайності. Вони не люблять прибирання, хоча їм подобається, коли навколо них чистота. Свої обов’язки по дому вони б з радістю переклали на когось іншого, а самі б випили чаю з шоколадкою.

Читайте також: 5 Знаків Зодіаку, життя яких зміниться в листопаді

5. Козероги

Козероги також не люблять прибирати. У дитинстві, коли вони допомагали батькам, то мили і витирали тільки те, що було на виду. Деякі представники цього знака до сих пір так роблять. Але при цьому Козероги завжди намагаються виглядати охайно. За ним ніколи не скажеш, що в їх душі живе маленький нечупара.

А ви любите прибирання або все-таки відчуваєте себе комфортно, коли навколо творчий безлад? Розкажіть нам в коментарях!