fbpx

5 найніжніших і люблячих чоловіків за знаком Зодіаку

Деякі чоловіки виділяються вмінням проявляти ніжність і любов. Астрологи вважають, що це представники 5 знаків Зодіаку.

Рак

Сім’я для чоловіків у цьому сузір’ї стоїть на першому місці. Рак просто мріє зробити свою обраницю щасливою. Вони подарують не тільки подарунки, а й хороші емоції. Представники цього знаку будуть піклуватися про свою жінку, приділяти їй увагу, щиро з нею спілкуватися. Фізична прихильність, тактильний контакт – все це Рак віддасть своєму партнерові.

Телець

Чоловіки цього знаку не романтичні, але й не холодні. Щоб дівчина дивилася на них, представники Тельця зроблять все можливе. Вони звернуть на неї увагу, виявлять любов. Вони не будуть дуже балакучі, але турбота представників цього сузір’я буде полягати в тому, що вони вирішать всі проблеми коханої.

Терези

Чоловіки цього знаку чутливі, не люблять конфліктів, скандалів. Вони намагатимуться створити спокійну атмосферу, проявити свої найкращі риси. Вони будуть відкриті. Вони не будуть приховувати своїх почуттів. Терези проявлять любов через постійний контакт.

Риба

Представники цього знаку виглядають просто сором’язливо і боязко. Так, вони схильні літати в небі, жити у своєму світі, але ніколи не забудуть проявляти любов. Представники знаку Риби будуть обіймати і цілувати свою другу половинку, але при цьому залишаться максимально тактовними. Ці чоловіки не дозволять собі порушувати навіть особистісні межі найближчої людини, вони будуть підтримувати оптимальну дистанцію від коханої людини.

Діва

Представники цього зодіакального сузір’я можуть здатися вимогливими. Так лише в деяких ситуаціях. Насправді представники Діви – ніжні і люблячі партнери. Вони відчують обраницю, підсвідомо зуміють, що їй потрібно. Ці чоловіки будуть лаконічними, вони не будуть робити зайвих жестів, але завжди будуть щирими, що дуже важливо.

You cannot copy content of this page