5 найстильніших у світі жінок-політиків (фото)

У політиці вже давно стерлися межі загальноприйнятого ділового стилю для жінок в політиці. Зараз багато хто з них намагаються виглядати яскраво і стильно. Хтось вибирає для ділових зустрічей елегантні сукні або костюми, хтось – строгі наряди, розбавляючи їх екстравагантним взуттям або аксесуарами, а хтось поєднує лаконічність і жіночність в своєму образі.

Пропонуємо вам оцінити образи стильних жінок-політиків світу.

Читайте також: 12 зірок з найбільш недоглянутими ногами: «Педикюр? Ні, не чули!» (фото)

Кожен вихід в світ доньки президента США і його помічниці Іванки Трамп захоплює. Вона ретельно продумує всі свої образи. Для ділових зустрічах або офіційних заходів вона підбирає вдалі наряди, які підкреслюють її струнку фігуру, елегантність і жіночність.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей – справжня модниця. Вона любить поєднувати в своїх образах ділові костюми і екстравагантні туфлі. Особливо вона славиться своєю пристрастю до леопардових туфель і яскравим аксесуарам.

 

Мей не боїться, що її вбрання буде виглядати недоречно на офіційних заходах. Вона вважає, що за допомогою одягу потрібно виділятися серед сірої політичної маси, і це у неї чудово виходить.


Канцлер Німеччини Ангела Меркель віддає перевагу строгим костюмам, які складаються з прямих брюк нейтральних відтінків і жакетів самих різних кольорів, зазвичай яскравих.

Міністр оборони Франції Флоранс Парлі любить в одязі легкість, комфорт і жіночність. Її образи завжди доречні на важливих державних заходах.


Джасінда Ардерн поєднує лаконічність і жіночність. Її часто можна побачити в сукнях або костюмах, які складаються з спідниці і жакета.

Джерело.