fbpx

5 незвичайних способів застосування перекису водню вдома

Перекис водню – це такий засіб, який є в кожному будинку. Зазвичай його тримають на випадок дрібного лікування шкірних захвopювань: продезінфікувати дрібні paни або підлікувати зaпaлення. А ви знали, що перекис можна використовувати і по-іншому? З його допомогою можна значно полегшити собі роботу і зробити життя здоровішим.

Продезінфікувати зубну щітку

Один раз в тиждень очищайте зубну щітку. Занурте її в перекис водню на п’ять хвилин, потім сполосніть проточною водою. Ця процедура вбиває мікроби, які живуть у ванній.

Відбілити зуби

Змішайте перекис водню з харчовою содою до пастоподібного стану. Ця суміш видалить плями з емалі та освіжає подих.

Продезінфікувати зелень

Куплену зелень збризніть перекисом водню з яблучним оцтом – це знищить шкідливі мікроби. Після цього промийте водою, щоб змити бруд, і їжте.

Читайте також: Французький спосіб відіпрати білі речі: позбудьтеся жовтизни і сірості

Видалити харчові плями з посуду

Змішайте харчову соду, перекис водню і засіб для миття посуду і залийте в брудну каструлю або сковорідку. Залиште відмокнути, а після промийте губкою. Налипші залишки їжі добре відстануть від стінок.

Видалення клею з фруктів

Коли відклеїте етикетки або наклейки з куплених фруктів, на шкірці залишається клей. Щоб видалити його, змочіть перекисом водню серветку або паперовий рушник і протріть плід.

Джерело.

You cannot copy content of this page