Французький спосіб відіпрати білі речі: позбудьтеся жовтизни і сірості

Багато людей люблять носити білі речі. Якими б вони не були, такі речі виглядають святково, легко і красиво. Однак вони дуже вибагливі – швидко брудняться, після частого прання втрачають свою яскравість, стають сірими або жовтими. А якщо поставити пляму – потім дуже важко її вивести з білосніжних тканин.

Що робити у такому випадку? Відмовлятися ж від білого не хочеться, особливо влітку. У такому разі на допомогу приходить французький спосіб прання.

Будьте уважнішими. Даний метод не варто застосовувати на речі, які не переносять високі температури, незважаючи на те, що тут не використовується кип’ятіння.

Як прати?

Необхідно знайти вдома 2 каструлі. Одна з них має бути більше у два рази іншої. У них необхідно налити 4-5 літрів води.

Обидві каструлі слід поставити на плиту. Довести до кипіння і, після закипання, зняти каструлі з плити.

Також потрібно знайти вдома чверть господарського мила. Його потрібно дрібно натерти на тертці.

Підготуйте 5-7 кристаликів марганцівки.

У каструлю меншого розміру потрібно висипати мильну стружку. Необхідно ретельно розмішати розчин до повного розчинення мила.

Читайте також: Тюль стане білосніжним: всього один простий інгредієнт допоможе позбутися від жовтизни!

У каструлі більшого розміру необхідно розчинити марганцівку. Важливо простежити за тим, щоб розчин був рожевого кольору, а не фіолетового.

Далі необхідно акуратно влити мильний розчин у велику каструлю з марганцівкою і розмішати отриману рідину. Вийшов робочий розчин.

У ньому необхідно замочити білі речі на 7-8 годин. Після – необхідно випрати їх звичним чином. Після сушіння можна побачити приголомшливий результат французького способу прання.

Джерело.