5 ознак хорошого коханця, якого можна розпізнати уже на першому побаченні

Буває, що симпатія до чоловіка перетворюється в розбиті мрії про спільне майбутнє вже після першого кохання. Начебто і вашій мамі він сподобався, і подруги радять «не упустити», а ви розумієте: на жаль, тут «кіна не буде». Ну, не можете ви будувати майбутнє з людиною, сeкс з яким «на трієчку».

Що вдіяти? Так просто не витрачати на «трієчників» свій дорогоцінний час. А редакція сайту Kolobok.ua підкаже, за якими ознаками ви зможете розпізнати «відмінника» з першого погляду.

1. Намагайтеся ДО ВАС ДОТОРКНУТИСЯ. Він шукає тактильного контакту з вами, мимохідь торкається до руки, плеча, прагне поправити зачіску, подає руку і підтримує під лікоть. По-перше, це явна ознака того, що ви подобаєтеся йому як жінка.

А, по-друге, що він надає особливого значення дотикам, а значить попередні ласки будуть довгими і захоплюючими. Легкі випадкові дотики говорять про його чуттєвість, викликають бажання поцілуватися і є запорукою хорошого сeксy.

АЛЕ ЦЕ НЕ ОЗНАЧАЄ, що його дотики повинні бути нав’язливі і він відверто прагне схопити вас за м’яке місце в перший же вечір знайомства. Така поведінка говорить не тільки про намір з вами лише порозважатися, але ще і про його погану виховання.

2. ЙОМУ ЦІКАВА ВАША ДУМКА. Захоплено вислуховує вашу думку на будь-яку тему, радиться з вами, на який фільм піти і якому вину віддати перевагу до риби.

Значить, і в ліжку буде намагатися принести вам задоволення: постарається дізнатися про ваші особливі зони, переваги в позах, не наполягатиме на тому, чого ви не приймаєте. З таким чоловіком легко відчувати себе потрібною і коханою, в тому числі і в ліжку.

ЯКЩО Ж він слухає вас неуважно і запевняє, що вам червоне вино до морепродуктів брати ніяк не можна, швидше за все, його самозакоханість і егоїзм дадуть про себе знати і під час близькості. Адже він все знає краще за вас, навіщо йому рахуватися з вашими бажаннями.

3. ВІН ДОБРЕ ВИХОВАНИЙ. Подає вам руку, пропускає вперед і відкриває двері автомобіля, не забуває відсунути стілець, коли ви хочете присісти. Здається, що гарне виховання у нього в крові. Такий галантний кавалер ніколи не відвернеться до стіни і не захропе відразу після… Він зможе отримати справжнє задоволення лише, коли ви досягнете цього.

АЛЕ НЕ ТРЕБА ПЛУТАТИ чемність з показухою і бажанням пустити пил в очі, щоб скоріше затягнути вас в ліжко.

4. РОЗМІРЕНО І ГРУНТОВНО. Чоловік любить робити все на совість, з почуттям, толком, розстановкою, розмірено і не поспішаючи. Значить, і кохання буде якісним – з довгою прeлюдiєю до і приємними розмовами після.

АЛЕ НЕ ПОТРІБНО ПЛУТАТИ розміреність з лінню і флегматичним темпераментом.

5. ВІН МИЛУЄТЬСЯ ВАМИ. Його очі загоряються щоразу, коли він на вас дивиться. А ваш силует в вечірній сукні викликає захоплення в його погляді. Такий чоловік знає толк в тому, як зробити приємність дівчині. Він гідно здатний оцінити, який діамант йому дістався і постарається не вдарити в бруд обличчям.

АЛЕ МИ НЕ МАЄМО НА УВАЗІ, що чоловік повинен дивитися на вас хтивим поглядо, роздягати очима, говорити про те, що переспати-то він з вами готовий, а от на серйозні відносини з ним розраховувати не варто.

Читайте також: 9 жіночих звичок в ліжку, які дратують чоловіків