fbpx

5 ознак, які допоможуть зрозуміти, що янгол-охоронець знаходиться поруч з вами

Кожному з нас при народженні дається свій янгол-охоронець, який протягом усього життя знаходиться поруч з нами, застерігає і захищає. Але іноді нам здається, що він зайнятий якимись іншими справах і зовсім забув про нас. Як зрозуміти, що Хранитель поруч і ви можете розраховувати на його підтримку і допомогу?

Часто ми настільки зосереджені на негативі, що не помічаємо прекрасних речей, які відбуваються навколо і в тому числі того, що янгол-охоронець невпинно оберігає нас. Зупиніться і прислухайтеся і ви почуєте шелест його крил неподалік. Які докази того, що ваш заступник хоче вам допомогти, ви можете помітити?

Ви отримуєте потрібну інформацію

Ви зосереджені на своїй проблемі, вона здається вам нерозв’язною. І раптом ви починаєте отримувати різну інформацію на цю тему. Про це говорить диктор на телебаченні, вам на очі потрапляє стаття або книга, пов’язана з вашою проблемою, до вас долітають уривки фраз перехожих, які обговорюють схожу ситуацію і т. д. Це янгол-охоронець намагається достукатися до вас і такими способами посилає підказки – як правильно потрібно вчинити.

Циклічні проблеми

У кожного з нас є свої завдання, які ми повинні вирішити за своє земне життя. І для того, щоб ми росли духовно, пропрацювали їх, стали сильніше, краще, росли і удосконалювалися нам посилають різні ситуації, далеко не завжди приємні.

Якщо ми біжимо від проблем, ховаємо голову в пісок, на новому витку життя приходять ті ж проблеми, тільки в іншому вигляді – ще більш ускладнені. І ми наступаємо на ті ж граблі до тих пір, поки не знайдемо в собі сили зустрітися з проблемою обличчям до обличчя і вирішити її нарешті, не сховатися, а знайти вихід її вирішити.

Красиві сни

Найпростіше Ангелу спілкуватися з нами уві сні. Для того, щоб нас заспокоїти і підтримати, застерегти і направити, він посилає нам сновидіння. Це особливі сни, після яких ми прокидаємося з почуттям радості і гармонії, відчуттям, що відбулося, щось хороше. Не відмахуйтеся від таких сновидінь, записуйте їх, адже в кожному криється життєва підказка для вас.

Читайте також: Як поверх, на якому ви живете, впливає на вашу енергетику

Відчуття і передчуття

Часто янгол-охоронець розмовляє з нами голосом нашої інтуїції. Наприклад, коли ми раптом ні з того ні з сього приймаємо рішення їхати на роботу іншою дорогою, а потім дізнаємося, що це вберегло нас. Це не диво, і не збіг, а голос янгол-охоронець. Тому частіше прислухайтеся до своїх відчуттів і передчуттям.

Повторювані числа

Якщо вас постійно переслідують повторювані числа: це можуть бути цифри на годиннику, адреси, номери телефонів, документів чи білетів у транспорті. Ангел посилає вам знак, так як хоче вам щось сказати. Будьте уважнішими до дрібниць і ви обов’язково почуєте, його напуття.

Джерело.

You cannot copy content of this page