fbpx

5 пар знаків Зодіаку, на яких чекає розставання до кінця 2021 року. Зберегти стосунки їм не вдасться – ситуація практично безвихідна

Закоханим останні місяці 2021 року принесуть чимало труднощів. Мало хто з пар зможе пережити складні моменти та залишитися разом.

Овни та Раки

У цій парі стосунки були натягнутими, але 2021 все остаточно зіпсував. Незважаючи на те, що Раки справжні сім’янини і для них немає нічого важливішого за міцний союз, вони не стерплять тиску та причіпок Овнів. Останні часто демонструватимуть, що їм дуже нудно зі спокійним, надійним партнером, а Раків почне дратувати, що їхній партнер намагається привертати до себе увагу оточуючих.

Претензії, сварки, образи – цій парі не залишиться нічого, крім розриву. Звичайно, вони можуть спробувати змиритися з характером один одного, але це в них навряд чи вдасться.

Близнюки та Водолії

Товариські Близнюки люблять бути в центрі уваги, чого зовсім не скажеш про спокійних і тихих Водоліїв, яким приємніше побути вдома в тиші та затишку. У результаті в такій парі у коханих починається повне нерозуміння.

Щоб якось прийти до тями і відволіктися, Водолії спробують знайти втіху в роботі, а Близнюки – в іншій людині. Обділені увагою Близнюки кинуться в перші обійми, а потім закрутять інтрижку на стороні.

Леви та Стрільці

Леви – королі зодіакального кола, а Стрільці прагнуть виділитися, здаватися незвичайними. Плюс протистояння їхніх планет-покровителів (Сонця та Юпітера) обов’язково призведе до конфліктів.

У їхніх суперечках ніхто не переможе, бо ні один, ні другий партнер не допустять цього, не підуть на поступку. Вони можуть спробувати зробити перерву у стосунках, але швидше знову зійтися вони не зможуть.

Діви та Козероги

Початок 2021 року принесе парі Діви та Козерога численні сварки. День у день кохані знаходитимуть новий привід, щоб висловити неприємні речі. Причому поговорити, знайти компроміс, жоден із партнерів не захоче. На думку астрологів, розлучиться пара через повну нісенітницю, хоча усвідомить це не відразу.

Скорпіони та Риби

Скорпіони вперті й сильні, а Риби безпорадні та мрійливі. Обом важко уживатися один з одним, адже для кожного з них у другому повно недоліків. Новий рік наче викрив їх усіх, і тепер два представники водної стихії стали примхливими.

За прогнозом астрологів, з початку року пара почала часто скандалити, і ці невдоволення один одним не зменшуються. Швидше за все на Скорпіона і Риб чекає бурхливий розрив.

You cannot copy content of this page