5 помилок, які жінки занадто часто роблять у стосунках

Кажуть, визначення божевілля – це коли робиш одне й те саме, але чекаєш інший результат. Говорячи про стосунки, ми або вчимося на них або знову і знову повторюємо свої помилки.

І жінкам якраз властиво повторювати одні й ті ж помилки у стосунках, що заважає їм знайти щастя або навіть призводить до токсичних відносин.

1 Використовувати тактику «мовчазного покарання».
Коли ми караємо свого партнера мовчанням, він може вирішити, що зовсім не важливий нам, що нам наплювати на його почуття, що ми лише хочемо почути те, що нам потрібно, що ми хочемо.

2 Не просити про те, чого ти хочеш в ліжку.
Для багатьох жінок їх ceксyaльне життя – це тільки спoкyсити і задовольнити чоловіка. Але це лише призводить до незадоволення і небажання ініціювати ceкс з партнером. І він буде відчувати твоє відторгнення і сам буде незадоволений.

Для вас обох буде краще, щоб ти просила про те, чого хочеш, щоб процес приносив задоволення вам обом.

3 Намагатися змінити його.
Те, що ми спочатку любили або на що не звертали увагу на початку, може з часом стати тим, що нас дратує і що ми хочемо змінити. Але так ти будеш кохати не свого партнера, а своє уявлення про те, яким він повинен бути.

Читайте також: 4 речі, які чоловіки терпіти не можуть у жіночій зовнішності

4 Вважати, що він повинен читати твої думки і знати, чого ти хочеш, не кажучи йому.
Чоловік просто хоче знати, чого хоче жінка, щоб вона прямо про це сказала.

5 Вважати, що він повинен зробити тебе щасливою.
Іноді ми починаємо стосунки, думаючи, що будемо більш щасливі, або що інша людина зробить нас щасливими. Але чим більше відстань між очікуваннями і реальністю, тим більше розчарування. Ми повинні бути щасливі самі по собі, без нікого, а стосунки й інша людина можуть тільки доповнити наше щастя.

Джерело.