fbpx

5 порад, як правильно вибрати щасливе ім’я для дівчинки

Психологи стверджують: посприяє успіху в житті дитини правильно вибране батьками ім’я. Ми знаємо 5 порад, як вибрати щасливе ім’я для дівчинки.

Тверезий аналіз

Не так давно вчені провели аналіз ринку праці. І визначили, що існує ім’я, жінки з яким майже завжди досягаються поставлених цілей, вони активні та ініціативні, удача завжди на їхньому боці. А саме: успішними є жінки з ім’ям Олена. У п’ятірку лідерів також входять Ірини, Тетяни, Катерини, Ганни, Юлії. Тобто, ці імена цілком можна давати дівчаткам – вони обов’язково досягнуть всього в житті!

Якщо ж ви не готові довіряти аналізу вчених мужів або хочете вибрати більш нетрадиційне для наших широт ім’я, тоді прислухайтеся до порад астрологів і психологів, які радять підбирати ім’я виходячи з часу народження малятка.

Народжені взимку

Малятка, народжені в зимову пору, як би беруть на себе всі «принади» цієї непростої пори року. Вони володіють твердим і непохитним характером. І це непогано! Навпаки, це допоможе їм досягатися поставлених цілей. Однак зимовим дівчаткам не вистачає жіночої м’якості, умиротворення. І як раз «м’які імена», з великою кількістю літер л, м, н в них. Це може бути і Анастасія, і Василиса, і Людмила, і Уляна, і модне в 2017 році (завдяки першій леді США) ім’я Мілана.

Народжені навесні

Рухливі і пустотливі, наївні і довірливі – весняні дівчатка будуть неодмінно радувати батьків легким характером. Але ось тут якраз той випадок, коли не заважає підкинути в характер цілеспрямованості, напору і вміння розбиратися в людях.

А допоможуть в цьому (більш «жорсткі» порівняно з зимовими) імена, в яких використовуються літери г, д, р. Може звернути увагу на такі, як Ангеліна, Дарина, Аглая, Вікторія.

Народжені влітку

Цілеспрямовані та рухливі, романтичні і мрійливі дівчатка, народжені влітку, зазвичай добре вчаться, з часом роблять кар’єру. Але у них є проблема – вони легко піддаються чужому впливу. А допоможе протистояти цьому правильне ім’я: таке як Неллі, Христина, Марія, Кароліна, Ірина, Ольга. У них повинні переважати такі приголосні, як р, к, м

Народжені восени

Педантичні, ласкаві і абсолютно не конфліктні – маленькі красуні, народжені восени. Вони чудові. Але вже дуже схильні до того, щоб закриватися в своєму внутрішньому світі, таїтися з проблемами від всіх. Тому їм бажано давати імена романтичні, емоційні, які допоможуть розкриватися і проявляти свої емоції. Це імена Аліса, Олена, Софія, Віра, Маріанна, Поліна. З переважанням таких приголосних літер: л, р, н, с.

Програма на щастя

Яке б ім’я ви не обрали для своєї новонародженої доньки, пам’ятайте, краще не називати її ні на чию честь. Астрологи стверджують, що таким чином ви програмуєте долю своїй доні.

Читайте також: Доні – особливі янголи: чому татусі так сильно люблять своїх принцес

Тому що ім’я дане, наприклад, в честь бабусі може залучити характер і її долю. А чи треба це вашій доньці? Може, нехай вона будує життя за власним сценарієм?

Джерело.

You cannot copy content of this page