fbpx
Стосунки

5 повідомлень, які він тобі напише, якщо ти йому дуже подобаєшся

Закоханість – прекрасне почуття. У цьому стані тебе переповнюють емоції, а тiло здpигається при кожному сигналі телефону. Ви вже деякий час спілкуєтеся, але як дізнатися, що він відчуває те ж саме, що і ти? Це можна помітити по тому, як він відповідає на твої повідомлення

1. «Вибач, я вчора заснув і не відповів тобі. Що ти зараз робиш?»

Ти йому подобаєшся, тому що він вибачається за те, що не відповів тобі. Він не хоче, щоб ти думала, ніби він ігнорував твоє повідомлення або спеціально не відповів.

2. «І тобі доброго ранку! Сподіваюся, побачимося після роботи?»

Читайте також: Чому щасливі пари завжди сплять окремо

Якщо ти написала йому вранці, і він так відповідає, значить, він дійсно хоче з тобою більше поспілкуватися. І якщо він говорить про це вранці, значить буде думати про тебе і чекати зустрічі цілий день! Забудь про тих, хто відповідає просто «І тобі доброго ранку» і не знає, як продовжити розмову.

3. «Я зараз на роботі і трохи зайнятий, але подзвоню, як тільки звільнюся, ок?»

Він не просто не відповідає на твоє повідомлення, тому що зайнятий. Але хоче, щоб ти знала, що він не залишає це просто так. І знає, що одних повідомлень мало, тому збирається подзвонити. Головне, щоб таки подзвонив.

4. «Я теж зголоднів. Може ввечері знайдемо якесь цікаве місце для вечері?»

Ти написала йому в свою обідню перерву, і він знову відповів не просто, а з пропозицією спільного проведення часу. Він хоче більше часу проводити з тобою.

5. «Якщо ти не можеш заснути, просто подзвони мені і ми будемо говорити, поки ти не заснеш!»

Він готовий пожeртвувати своїм часом і може навіть нічним сном, щоб поговорити з тобою.

Джерело.

You cannot copy content of this page