5 причин виходити заміж після 30

Ти втомилась від тусовок

Пам’ятаєш епізод “Sексу у великому місті”, в якому Керрі хотіла поїхати на відкриття клубу, а Ейдан – залишитися вдома з відром курячих крилець? Керрі поїхала в клуб одна, але, діставшись туди, зрозуміла, що “переросла” такі місця. Їй захотілося повернутися додому і провести вечір в компанії коханого чоловіка.

У двадцять років хочеться розважатися в клубі, в тридцять потрібна домашня вечеря. Виходячи заміж після тридцяти, ти цінуєш сімейні вечори з партнером, отримала свою дозу розваг в юності і вже втомилася.

Ти знаєш себе краще, ніж раніше

У тебе стабільна робота і стале коло спілкування, так що партнер не визначає тебе як особистість. Це знижує тиск у відносинах. У тридцять років ти розумієш, чого хочеш від життя, тобі простіше приймати життєві рішення і ти знаєш, який партнер буде відповідати твоїм поглядам на життя.

Ти не повторюєш помилок подруг

До тридцяти років ти кілька разів встигнеш побути подружкою нареченої, відвідати незліченну кількість весіль і витратити половину заощаджень на чуже щастя. Завдяки цьому ти будеш чітко розуміти, чого хочеш і не хочеш від весілля.

Виходячи заміж у двадцять, ти запрошуєш багато гостей, з багатьма з яких в найближчі роки перестанеш спілкуватися. Справа зовсім не в сварках, в міру дорослішання здатність підтримувати велике число контактів знижується. Деякі відносини припиняються. Виходячи заміж в тридцять, ти запрошуєш більш близьке коло друзів.

У тебе більш стабільний фінансовий стан

Навіть самі легковажні 30-річні знають про управління фінансами більше, ніж 20-річні. Швидше за все, обидві вже вийшли зі стадії голодного студентства, тому краще справишся з переходом до сімейного життя. Можливо, у кожного є заощадження – краще заздалегідь обговорити, як будете ними розпоряджатися. Ще один плюс одруження після тридцяти – ти зможеш дозволити собі завести дитину.

Ти не виходиш заміж за своє перше кохання

Перші закоханості на 99% складаються з емоцій і позбавлені раціональності. Свого часу я думала, що помру без коханого. Нещодавно він приїжджав в моє місто у справах і зробив мені пропозицію, в той час як вдома у нього залишилася вагітна дружина. Він завжди був таким, але в ті часи я носила рожеві окуляри і він мені здавався неймовірним. Пізніші відносини зазвичай краще балансують між емоціями і здоровим глуздом.

Читайте також: Про що свідчить затерпання чи відчуття холоду у кінцівках

Джерело.