fbpx

5 речей, які робить тільки той чоловік, який не кохає свою дружину

Безліч текстів написано про те, як зрозуміти, що чоловік дійсно любить свою жінку! Але чому їх так мало про ознаки, які вказують і на інші, менш приємні причини його відносин з вами?

Складно зрозуміти, якими почуттями ведений чоловік. Але ось 5 ознак того, що ви не займаєте перше місце в його житті.

1. Ви “гостюєте” в його житті

Уявіть, що він – це будинок. Вам можна заходити в будь-яку кімнату? Або тільки в певні? Вам всього вистачає в цих відносинах? Підозри помилкової любові підтверджуються, якщо він ніколи не говорить про спільне майбутнє або ухиляється від прямих запитань.

2. Він говорить про інших жінках

Розмови про жінок як представників людства – це добре. Але якщо він надмірно захоплюється іншими (наприклад, спільними знайомими) у вашій присутності – це поганий знак.  Ви відчуваєте незручність, коли він знову заводить знайому пісню. Схоже, він вам не належить.

3. Ви не говорите про iнтим

Ви відчуваєте глибокий зв’язок в моменти блuзькості, а він здається віддаленим або абстрактним. Насправді, партнер не фокусується на вас. Він присутній фiзично, але не в думках. Але і чоловік, і жінка повинні приділяти один одному увагу, демонструвати прихильність.

Якщо ви вже висловили свою стурбованість станом речей, а він все заперечує або відмовляється від обговорення, задумайтеся про перспективу швидкого розставання.

4. Він не піклується про ваш комфорт

Тривалі відносини зобов’язують партнерів говорити про почуття. Але якщо ваш чоловік до сих пір не висловився, значить, йому не потрібна весь той глибокий зв’язок, про який ви мрієте. Запитайте, що йому подобається у вас. Якщо виникла напруга – це проблема.

Ви повинні відчувати комфорт, розмовляючи з ним про все. А він повинен бути в змозі дати відповідь на питання, яке вас хвилює.

Читайте також: Життя в шлюбі складається з 7 етапів. Якби сучасна людина знала про них – відсотків 80 розлучень не було б

5. Він – не ініціатор

Якщо ви зникнете, він помітить? Він буде турбуватися? Або він просто буде жити так, ніби нічого не сталося? Якщо тільки ви постійно шукаєте контакт, будуєте плани, намагаєтеся привести стосунки до шлюбу, стоп! Не втрачайте часу.

Відносини – це робота обох сторін. І якщо ви цілими днями думаєте, чому він так погано ставиться до вас, про любов ніякої мови йти не може. Милі дами, цінуєте себе! Любов до самої себе завжди повинна стояти на першому місці!

Джерело.

You cannot copy content of this page